Paměťové karty microSDXC od ProGrade Digital nabídnou vyšší výkon za nižší cenu

7. května 2020
TWEET SDÍLET
Paměťové karty microSDXC od ProGrade Digital nabídnou vyšší výkon za nižší cenu

​Výrobce profesionálních paměťových karet, společnost ProGrade Digital, představila inovovanou řadu karet typu microSDXC standardu UHS-II – karty jsou nyní rychlejší než předchozí generace a zároveň levnější.

Klepněte pro větší obrázek

Novinka nabídne vyšší přenosové rychlosti, konkrétně 250 Mb/s při čtení dat a 130 Mb/s u jejich zápisu. Ve srovnání se staršími variantami (z roku 2018) se u obou hodnot rychlost navýšila o 50 Mb/s. Paměťové karty podporují rychlostní standard Video Class (V) 60, garantována je tedy minimální rychlost zápisu 60 Mb/s. Karty jsou dodávány s adaptérem UHS-II SD a vztahuje se na ně 3letá záruka. K dispozici je také software pro údržbu „paměťovek“ Refresh Pro.

Nové ProGrade Digital microSDXC jsou dodávány ve vícero variantách: s kapacitou 64 GB, 128 GB a nově též 256 GB. Potěšitelný je pokles ceny u obou původních verzí, 64 GB koupíte za 35 USD (místo původních 50 USD), 128 GB dostanete za 55 USD (místo 100 USD) a novinka s 256 GB bude stát 100 USD. 

Témata článku: Technika, Příslušenství

Určitě si přečtěte

Akt v těhotenství – ženy, které se nestydí za holé bříško

Akt v těhotenství – ženy, které se nestydí za holé bříško

Gravidita je příznačná silou pocitů, které dokáže hra světel a stínů zachytit lépe, než cokoliv jiného. Následující výběr aktů ukazuje, že tento žánr není cizí ani našim čtenářům.

DIGIarena.cz

Fotografie týdne: Budu se jen dívat, slečno!

Fotografie týdne: Budu se jen dívat, slečno!

Sociologie se, jako většina společenských věd, nachází v jistém pnutí. Na jedné straně se snaží popsat procesy, jevy, spojení, která ve společnosti můžeme nacházet. Jde vlastně o činnost, která jako by se snažila zjistit si odstup od zkoumané skutečnosti.

Michal Černý