Ovlivněte pořadí vítěze Fotografie měsíce!

Redaktoři časopisu DIGI vybrali z naší galerie každé prosincové pondělí jednu tzv. Fotografii týdne. Nyní, po celý měsíc leden, je opět na vás, čtenářích, abyste hlasovali pro jeden ze čtyř vítězných snímků a dopomohli mu tak k titulu Fotografie měsíce.

Každý ze snímků tentokrát patří do jiné kategorie - Makro, Abstraktní fotografie, Experiment a Krajina.  Hlasovat můžete pro fotografii fleur-de-lis, Prostor a světlo-plynutí času, Středem pozornosti a Po bouřce.

Rozhodnete tak, který z fotografů získá program na správu fotografií Zoner Media Explorer 6 Home. Jaroslav Doležal: fleur-de-lis

 
Marcel Kurucz: Prostor a světlo-plynutí času

Tomáš Vlk: Středem pozornosti

Petr Holitscher: Po bouřce
Snímku, který se vám nejvíce líbí, můžete dát hlas zde.

Určitě si přečtěte

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

Desetitisíce fotek na disku ve stovkách složek, jejichž obsah je takřka nemožné ručně roztřídit – noční můra nejednoho zapáleného (a trochu líného) fotografa. Nejeden správce fotek přitom pomůže tohle peklo vyřešit.

15 časopis Computer

Fotografie týdne: Budu se jen dívat, slečno!

Fotografie týdne: Budu se jen dívat, slečno!

Sociologie se, jako většina společenských věd, nachází v jistém pnutí. Na jedné straně se snaží popsat procesy, jevy, spojení, která ve společnosti můžeme nacházet. Jde vlastně o činnost, která jako by se snažila zjistit si odstup od zkoumané skutečnosti.

Michal Černý

Fotografie týdne: Poslední ..... světlo

Fotografie týdne: Poslední ..... světlo

Martin Heidegger proces poznávání připodobňuje k prozkoumávání světliny v lese – obcházíme ji ze všech stran, nikdy ji nevidíme celou, každým okamžikem se mění.

Michal Černý