Olympus Camedia C-60 ZOOM

Olympus Camedia C-60 ZOOM
Titulem „Dobrá koupě“ jsme ve čtvrtém čísle časopisu DIGI ocenili právě tento aparát. Jaké důvody nás k tomu vedly a platí-li doporučení i právě pro vás, zjistíte níže. Jen předesílám, že C-60 míří mezi rodinné a hobby fotografy, kterým pár sezón určitě vydrží.

Odolné tělo s pěkným designem a jednoduché ovládání se snadnou dostupností rozhodujících nastavení - to jsou argumenty PRO takříkajíc na první pohled. Druhý pohled ukáže vynikající LCD displej a hledáček, spolehlivé ostření duálního autofokusu i při slabém osvětlení, nadprůměrnou rychlost reakce na stisk spouště či solidní obrazovou kvalitu s výborným rozlišením a ostrostí. Jisté potíže čekejte při upnutí na stativ, vedle omezeného pohybu hlavního vypínače vám může chybět i možnost vyjímat paměťovou kartu.
Pořízené snímky lze pohodlně exportovat rozhraním USB jak do PC, tak přímo na tiskárnu s technologií PictBridge, nechybí ani A/V konektor pro výstup na televizní obrazovku. Příjemná je také standardní dodávka dálkového ovladače.

Klepněte pro větší obrázekVztaženo k aktuální prodejní ceně se vše výše uvedené zdá být solidní volbou, tedy jak řečeno v DIGI 4/2004 – Dobrou koupí.
plusy
Klepněte pro větší obrázek plusy

Klepněte pro větší obrázek minusy

elegantní tělo aparátu

kryt objektivu koliduje se stativem

exp. režimy a uživatelský mód

absence kalibrace bílé

LCD a optický hledáček

 rychlost sériového snímání

Zdroj: Olympus C&S
Kontakt: tel: 221 985 111, www.olympus.cz
Cena: cena 15 999 Kč vč. DPH

Podrobné technické parametry

Témata článku: Testy, Olympus

Určitě si přečtěte

12 nejlepších objektivů, které určitě chcete najít pod stromečkem

12 nejlepších objektivů, které určitě chcete najít pod stromečkem

Objektiv je nedílnou součástí každého fotoaparátu a u některých je možné jej vyměnit. To je obrovská výhoda při kreativní fotografické tvorbě. Jaké sklo by se mohlo objevit pod vánočním stromečkem nadšeného fotografa?

42 Petr Březina

Fujifilm X-T30: Výkon ve stylovém kompaktním těle [test]

Fujifilm X-T30: Výkon ve stylovém kompaktním těle [test]

V dnešním testu se zaměříme na třetí generaci pokročilých APS-C bezzrcadlovek Fujifilmu. Model X-T30 sdílí podstatné vlastnosti s vlajkovou lodí systému Fujifilmem X-T3. Co vše fotoaparát zvládne a k čemu se hodí?

12 Helena Vyplelová