Ocenění TIPA pro EIZO

5. června 2007

EIZO NANAO Corporation s potěšením oznamuje, že monitor EIZO CG211 získal ocenění TIPA 2007 a byl zvolen vítězem kategorie „Best Monitor“.

TIPA je nezisková organizace, která sdružuje 31 časopisů zaměřených na fotografii a zobrazovací technologie s počtem zhruba 8.000.000 čtenářů ve 12 zemích. Z produktů představených v Evropě za posledních dvanáct měsíců, volí redaktoři TIPA jedenkrát ročně nejlepší produkt v každé kategorii.

Oceněný profesionální 21“ LCD monitor CG211 je vhodný pro práci v náročných DTP studiích a oblast profesionální fotografie. Jedná se o model s osvědčenou technologii LCD panelu S-IPS, novým 16-bitovým ASIC procesorem a unikátní technologií DUE (Digital Uniformity Equalizer) pro velmi přesnou reprodukci barev v celé ploše monitoru, využívající pro dosažení plynulých přechodů mezi sousedními barevnými odstíny 12-ti bitovou LUT zajišťující zároveň optimální průběh gradační křivky, chromatickou teplotu, celkovou sytost barev a další obrazové parametry dle požadavků uživatele, včetně lokálních úprav odstínu a sytosti v jednotlivých barevných oblastech. Součástí balení monitoru je aktuálně také stínítko, kalibrační sonda X-Rite Monaco Optix DTP94B a kalibrační SW EIZO Color Navigator.

Klepněte pro větší obrázek

EIZO NANAO Corporation zastává vedoucí pozici v oblasti grafických high-end monitorů pro profesionální uživatele. V současnosti se EIZO může pochlubit již 5. generací vlastních zákaznických ASIC signálových procesorů DSP, které významně zvyšují uživatelský komfort a výrazně zlepšují obrazové parametry monitorů EIZO. Panely EIZO nacházejí uplatnění ve všech oborech, ať se jedná o obchodní kanceláře, manažerská pracoviště, showroomy, TV a střihová studia, DTP, fotografická a grafická pracoviště nebo návrhové systémy.

Značka EIZO je rovněž zastoupena ve vysoce specializovaných oblastech jako je zdravotnictví, energetický či letecký průmysl. EIZO nabízí svým zákazníkům také silné servisní zázemí a služby spojené s optimalizací zobrazovacích řešení. EIZO NANAO je v současné době jediným výrobcem na světě, který je schopen vysokou spolehlivost svých monitorů potvrdit prodlouženou záruční lhůtou 5 let pro všechny modely.

Témata článku: Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

Desetitisíce fotek na disku ve stovkách složek, jejichž obsah je takřka nemožné ručně roztřídit – noční můra nejednoho zapáleného (a trochu líného) fotografa. Nejeden správce fotek přitom pomůže tohle peklo vyřešit.

15 časopis Computer

časopis Computer
SoftwareFotoškola
11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

Doporučíme nejlepší fotoaparáty s vyměnitelným objektivem, které by mohly potěšit nejen zkušenější fotografy, ale i ty začínající.

92 Helena Vyplelová

Helena Vyplelová
Zrcadlovky