Ocenění TIPA pro EIZO

5. června 2007

EIZO NANAO Corporation s potěšením oznamuje, že monitor EIZO CG211 získal ocenění TIPA 2007 a byl zvolen vítězem kategorie „Best Monitor“.

TIPA je nezisková organizace, která sdružuje 31 časopisů zaměřených na fotografii a zobrazovací technologie s počtem zhruba 8.000.000 čtenářů ve 12 zemích. Z produktů představených v Evropě za posledních dvanáct měsíců, volí redaktoři TIPA jedenkrát ročně nejlepší produkt v každé kategorii.

Oceněný profesionální 21“ LCD monitor CG211 je vhodný pro práci v náročných DTP studiích a oblast profesionální fotografie. Jedná se o model s osvědčenou technologii LCD panelu S-IPS, novým 16-bitovým ASIC procesorem a unikátní technologií DUE (Digital Uniformity Equalizer) pro velmi přesnou reprodukci barev v celé ploše monitoru, využívající pro dosažení plynulých přechodů mezi sousedními barevnými odstíny 12-ti bitovou LUT zajišťující zároveň optimální průběh gradační křivky, chromatickou teplotu, celkovou sytost barev a další obrazové parametry dle požadavků uživatele, včetně lokálních úprav odstínu a sytosti v jednotlivých barevných oblastech. Součástí balení monitoru je aktuálně také stínítko, kalibrační sonda X-Rite Monaco Optix DTP94B a kalibrační SW EIZO Color Navigator.

Klepněte pro větší obrázek

EIZO NANAO Corporation zastává vedoucí pozici v oblasti grafických high-end monitorů pro profesionální uživatele. V současnosti se EIZO může pochlubit již 5. generací vlastních zákaznických ASIC signálových procesorů DSP, které významně zvyšují uživatelský komfort a výrazně zlepšují obrazové parametry monitorů EIZO. Panely EIZO nacházejí uplatnění ve všech oborech, ať se jedná o obchodní kanceláře, manažerská pracoviště, showroomy, TV a střihová studia, DTP, fotografická a grafická pracoviště nebo návrhové systémy.

Značka EIZO je rovněž zastoupena ve vysoce specializovaných oblastech jako je zdravotnictví, energetický či letecký průmysl. EIZO nabízí svým zákazníkům také silné servisní zázemí a služby spojené s optimalizací zobrazovacích řešení. EIZO NANAO je v současné době jediným výrobcem na světě, který je schopen vysokou spolehlivost svých monitorů potvrdit prodlouženou záruční lhůtou 5 let pro všechny modely.

Témata článku: Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

Fotografie týdne: Budu se jen dívat, slečno!

Fotografie týdne: Budu se jen dívat, slečno!

Sociologie se, jako většina společenských věd, nachází v jistém pnutí. Na jedné straně se snaží popsat procesy, jevy, spojení, která ve společnosti můžeme nacházet. Jde vlastně o činnost, která jako by se snažila zjistit si odstup od zkoumané skutečnosti.

Michal Černý

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

Malé kompaktní fotoaparáty jsou vhodné i pro pokročilé fotografy. Nabízejí výbornou obrazovou kvalitu a maximální kontrolu nad procesem fotografování. Současně jsou vždy po ruce.

40 Helena Vyplelová

Akt v těhotenství – ženy, které se nestydí za holé bříško

Akt v těhotenství – ženy, které se nestydí za holé bříško

Gravidita je příznačná silou pocitů, které dokáže hra světel a stínů zachytit lépe, než cokoliv jiného. Následující výběr aktů ukazuje, že tento žánr není cizí ani našim čtenářům.

DIGIarena.cz

Fotograf požádal teenagery, aby upravili své selfie pro sociální sítě. Výsledek je alarmující!

Fotograf požádal teenagery, aby upravili své selfie pro sociální sítě. Výsledek je alarmující!

Když publikujete selfie snímky na sociální sítě, kolik jim věnujete času na úpravy? A jak moc změníte svou podobu?

2 Adam Kos