Nový program pro úpravu videa má jméno ViviClip

13. října 2004
TWEET SDÍLET
Společnost ViviClip, známá již několik let jako tvůrce plug-inů pro Adobe Premiere a Adobe After Effects, oznamuje příchod nového produktu. Tentokrát však nejde o přídavný modul, ale přímo o samostatnou aplikaci.

Společnost ViviClip známá pro své sady plug-inů ViviClip Video Filters přichází se samostatným softwarem, který slibuje odlišný přístup k finálním úpravám videa. ViviClip Pre-Wash DV Pro bude pracovat pod Microsoft Windows XP a může být použit jako doplňkový software s jinými aplikacemi, nebo jako samostatný nástroj pro mastering. Kromě filtrů pro odstraňování šumu a simulaci čoček přináší i celou řadu filmových efektů, vyspělou automatickou korekci barev, profesionální referenční nástroje, tvorbu náhodných dynamických vzorů a mnoho dalšího. Můžeme se tedy těšit, s čím společnost ViviClip přijde.

Klepněte pro větší obrázek
Produkt by měl být na trhu v listopadu tohoto roku za cenu 435 USD

Určitě si přečtěte

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

Desetitisíce fotek na disku ve stovkách složek, jejichž obsah je takřka nemožné ručně roztřídit – noční můra nejednoho zapáleného (a trochu líného) fotografa. Nejeden správce fotek přitom pomůže tohle peklo vyřešit.

15 časopis Computer

časopis Computer
SoftwareFotoškola