Nový Polaroid Now+ spojuje instantní fotku s mobilem

6. září 2021
TWEET SDÍLET

Nový Polaroid Now+ je prakticky stejným přístrojem, jako dříve uvedený Polaroid Now, přídomek plus zde však znamená, že je možné aktivovat některé z nových funkcí prostřednictvím firemní mobilní aplikace (dostupné pro iOS a Android).

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

V nabídce je například priorita clony, dvojitá expozice, kreslení světlem, manuální režim nebo režim stativu. Ačkoli mají režimy zavedené termíny, nepřinášejí zdaleka to stejné, co pokročilé fotoaparáty. Kupříkladu Priorita clony zde znamená možnost změny v rozsahu F11 až F32.

Režim kreslení světlem v praxi znamená využití režimu bulb, tedy dlouhé otevření závěrky. Režim stativu pracuje podobně, rozdílem je zde možnost využít expozici delší jak 60 minut. Manuální režim pak umožní nastavit ručně parametry, které to dovolují.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Součástí prodejního balení je vedle fotoaparátu také sada pěti barevných filtrů pro objektiv v pouzdře, barvy filtrů jsou následující – oranžový, modrý, žlutý, červený vinětující a hvězdný.

Fotoaparát je dostupný již nyní na webu výrobce v černé, bílé a modrošedé barvě (dostupná pouze v e-shopu Polaroidu). Cena je u všech variant stanovena na 150 USD /EUR.

Témata článku: Technika, Polaroid, Instantní fotografie, iOS, Android


FIFA 22 láká největším soundtrackem v historii. Čítá přes 100 skladeb

FIFA 22 láká největším soundtrackem v historii. Čítá přes 100 skladeb

Poslechnout si jej můžete už nyní!

Michal Maliarov
FIFASportovní
Nejlepší aplikace pro tento týden: Retuše postavy, mapa navštívených míst a tracker přečtených knih

Nejlepší aplikace pro tento týden: Retuše postavy, mapa navštívených míst a tracker přečtených knih

**V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? **Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. **Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Nejlepší aplikace