Nový firmware pro Olympus SP-510 UZ

8. března 2007
TWEET SDÍLET

Olympus vydal aktualizaci firmwaru pro ultrazoomový digitál SP-510UZ, jedná se již o druhou verzi v pořadí pro tento fotoaparát. Aktualizace s sebou přináší úpravu komprese obrazu při nastavení kvality snímání na SQ1 (2 304 × 1 708 px) a také umožňuje zobrazovat použité ohnisko v ekvivalentu kinofilmu – při otevření snímku v programu Olympus Master.

Klepněte pro větší obrázek

Novou verzi firmwaru si můžete stáhnout, společně s jazykovými lokalizacemi, prostřednictvím programu Olympus Master. Podrobné informace o změnách, které přinesli obě verze aktualizace najdete na webu výrobce. Pokud jste nikdy firmware neaktualizovali, může vám pomoci podrobný návod.

Témata článku: Firmware

Určitě si přečtěte

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Aktuální novinka z dílny Nikonu je nástupcem modelu P900 a pyšní se přímo obřím rozsahem optického zoomu. Že bychom stáli opět na pokraji války, jejímž motem bude kdo z nás má větší objektiv?

36 Petr Březina

Petr Březina
Technika
8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

Malé kompaktní fotoaparáty jsou vhodné i pro pokročilé fotografy. Nabízejí výbornou obrazovou kvalitu a maximální kontrolu nad procesem fotografování. Současně jsou vždy po ruce.

40 Helena Vyplelová

Helena Vyplelová
Technika