Nová vypalovačka: Digital Photo Copy Cruiser Plus

Pro vášnivé fotografy, kteří pořídí stovky snímků během krátké doby, je na trhu výrobek s označením Digital Photo Copy Cruiser Plus od firmy Alera Technologies. Jeho primární funkcí je přenos a vypálení dat z paměťových karet na CD disk bez nutnosti použití počítače. Maximální dosažitelná rychlost zápisu je 24×. Je napájen baterií typu Li-Ion nebo síťovým adaptérem.

Celou kopírovací operaci je možné provést pomocí jednoho tlačítka, čímž se maximálně zjednodušuje celkové ovládání a předurčuje tohoto pomocníka pro nasazení v terénu. V případě, že přenášíte data z karty s větší kapacitou než je prázdné CD, pak nedojde k přerušení operace, ale k vyžádání dalšího prázdného média. Kapacitně tedy uživatel není omezen. 

Samozřejmě je možné toto zařízení připojit i k PC přes rozhraní USB 2.0 a můžete ho tak používat jako externí vypalovačku, čtečku paměťových karet, DVD přehrávač nebo MP3 přehrávač. Je podporováno osm typů paměťových karet, pouze xD karty pracují po vložení adaptéru do CF zdířky. Díky bohatému množství audio výstupů a dálkového ovladače není problém toto zařízení využít jako další jednotku k domácímu kinu nebo audio systému.

Doporučená cena je 300 eur.

Další informace naleznete na webových stránkách firmy.   

Určitě si přečtěte

Články odjinud