Nová vypalovačka: Digital Photo Copy Cruiser Plus

25. března 2005
TWEET SDÍLET

Pro vášnivé fotografy, kteří pořídí stovky snímků během krátké doby, je na trhu výrobek s označením Digital Photo Copy Cruiser Plus od firmy Alera Technologies. Jeho primární funkcí je přenos a vypálení dat z paměťových karet na CD disk bez nutnosti použití počítače. Maximální dosažitelná rychlost zápisu je 24×. Je napájen baterií typu Li-Ion nebo síťovým adaptérem.

Klepněte pro větší obrázek

Celou kopírovací operaci je možné provést pomocí jednoho tlačítka, čímž se maximálně zjednodušuje celkové ovládání a předurčuje tohoto pomocníka pro nasazení v terénu. V případě, že přenášíte data z karty s větší kapacitou než je prázdné CD, pak nedojde k přerušení operace, ale k vyžádání dalšího prázdného média. Kapacitně tedy uživatel není omezen. 

Samozřejmě je možné toto zařízení připojit i k PC přes rozhraní USB 2.0 a můžete ho tak používat jako externí vypalovačku, čtečku paměťových karet, DVD přehrávač nebo MP3 přehrávač. Je podporováno osm typů paměťových karet, pouze xD karty pracují po vložení adaptéru do CF zdířky. Díky bohatému množství audio výstupů a dálkového ovladače není problém toto zařízení využít jako další jednotku k domácímu kinu nebo audio systému.

Doporučená cena je 300 eur.

Další informace naleznete na webových stránkách firmy.   

Určitě si přečtěte

Fotografie týdne: když je všechno vzhůru nohama

Fotografie týdne: když je všechno vzhůru nohama

4 Michal Černý

Michal Černý
Fotografie týdne
Zenjix Soratama – předsádka, která vám pomůže s kreativitou

Zenjix Soratama – předsádka, která vám pomůže s kreativitou

Petr Březina

Petr Březina
Příslušenství
6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

Desetitisíce fotek na disku ve stovkách složek, jejichž obsah je takřka nemožné ručně roztřídit – noční můra nejednoho zapáleného (a trochu líného) fotografa. Nejeden správce fotek přitom pomůže tohle peklo vyřešit.

15 časopis Computer

časopis Computer
SoftwareFotoškola