Nová verze PictureProject

24. října 2005
TWEET SDÍLET

Upozornění: Následující zpráva se týká uživatelů, kteří používají Nikon PictureProject ve verzi určené pro americký a asijský trh. Poslední vydaná evropská mutace programu má pořadové číslo 1.5.2. Pokud používáte aktualizační program Nikon Message Center, dokáže si sám vyhledat příslušné aktualizace a nainstalovat je na váš počítač.

Nikon dnes oznámil vydání nové verze software PictureProject určeného k editování a správě fotografií pořízených fotoaparáty této značky. Aktualizace s pořadovým číslem 1.6.1 je ke stažení ve dvou verzích, pro počítače s operačním systémem Windows a Mac. Jedná se pouze o rozdílovou instalaci, která navazuje na verzi 1.6.0 a hlavním důvodem pro její vydání je oprava chyby vzniku chybových hlášení při prohlížení fotografií pomocí funkce Slideshow. Verze pro MAC má přidanou podporu MAC OS X verze 10.4 (Tiger) a změn doznalo také grafické rozhraní programu - zmizelo tlačítko The Open ColorSync a funkce RGB Default a CMYK Default settings jsou dostupné z výsuvného menu.

Návod na instalaci a samotná aktualizace Nikon PictureProject verze 1.6.1 je ke stažení zde:

 

 

Určitě si přečtěte

Canon EOS M6 II: Poddajný, nenápadný a výkonný [test]

Canon EOS M6 II: Poddajný, nenápadný a výkonný [test]

Canon EOS M6 II je pokročilá bezzrcadlovka, která by svými parametry mohla vyhovovat jak začátečníkům, tak pokročilým fotografům. Co je na tom pravdy? Čtěte v našem testu.

9 Helena Vyplelová

Fotograf požádal teenagery, aby upravili své selfie pro sociální sítě. Výsledek je alarmující!

Fotograf požádal teenagery, aby upravili své selfie pro sociální sítě. Výsledek je alarmující!

Když publikujete selfie snímky na sociální sítě, kolik jim věnujete času na úpravy? A jak moc změníte svou podobu?

Adam Kos