Nová řada pouzder Case Logic

6. prosince 2007
TWEET SDÍLET

Case Logic představil čtyři nové řady ochranných pouzder pro digitální fotoaparáty a kamery, pouzdra by měla oslovit široké spektrum uživatelů.

Řada PSL je určena pro kompaktní fotoaparáty spíše menších a středních velikostí. Konstrukce je jednoduchá – kapsa se stahovací šňůrkou a krytem na suchý zip. Vnitřní materiál je z lycry, která je šetrná k jemným povrchům, jako například LCD displej. Samozřejmostí je poutko na opasek či karabina pro připevnění k jinému zavazadlu.

Klepněte pro větší obrázek

Řada SCB je určena především pro uživatele, kterým záleží i na designu a celkovém vzhledu pouzdra. Pouzdra jdou vyrobena z plátna s koženými prvky. Horní část je potištěna různými vzory. Podobně jakou předchozí řady, tak i zde najdete několik způsobů uchycení poudra – poutko na opasek, karabina apod.

Klepněte pro větší obrázek

Řada SLRA je částečně doplněním a především pokračováním předchozí řady pouzder SLR. Jak napovídá označení, jsou tato pouzdra určena především pro transport digitálních zrcadlovek a příslušenství. Pouzdra jsou voděodolná u většiny z nich najdete rozšířený úložný prostor.

Klepněte pro větší obrázek

Poslední představenou řadou pouzder je ECB, nárazuvzdorná pouzdra v pestrých barvách, určená především pro kompakty menších rozměrů. Jejich pohotovost je zajištěna mimo jiné i zápěstní šňůrkou

Klepněte pro větší obrázek

 Dostupnost výrobků ani jejich předběžná cena v ČR bohužel zatím nebyla oznámena.

Určitě si přečtěte

Fotografie týdne: Transgas R.I.P.

Fotografie týdne: Transgas R.I.P.

Albert Einstein psal dopis vdově po svém příteli Michelu Bessoovi, ve kterém zmínil zajímavou věc. Vyjádřil přesvědčení, podložené jeho teorii relativity, že nezemřel, ale že v jiné části časoprostoru žije. Jak číst tuto větu?

Michal Černý

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

Malé kompaktní fotoaparáty jsou vhodné i pro pokročilé fotografy. Nabízejí výbornou obrazovou kvalitu a maximální kontrolu nad procesem fotografování. Současně jsou vždy po ruce.

40 Helena Vyplelová