Nová řada pouzder Case Logic

Case Logic představil čtyři nové řady ochranných pouzder pro digitální fotoaparáty a kamery, pouzdra by měla oslovit široké spektrum uživatelů.

Řada PSL je určena pro kompaktní fotoaparáty spíše menších a středních velikostí. Konstrukce je jednoduchá – kapsa se stahovací šňůrkou a krytem na suchý zip. Vnitřní materiál je z lycry, která je šetrná k jemným povrchům, jako například LCD displej. Samozřejmostí je poutko na opasek či karabina pro připevnění k jinému zavazadlu.

image002.jpg

Řada SCB je určena především pro uživatele, kterým záleží i na designu a celkovém vzhledu pouzdra. Pouzdra jdou vyrobena z plátna s koženými prvky. Horní část je potištěna různými vzory. Podobně jakou předchozí řady, tak i zde najdete několik způsobů uchycení poudra – poutko na opasek, karabina apod.

image004.jpg

Řada SLRA je částečně doplněním a především pokračováním předchozí řady pouzder SLR. Jak napovídá označení, jsou tato pouzdra určena především pro transport digitálních zrcadlovek a příslušenství. Pouzdra jsou voděodolná u většiny z nich najdete rozšířený úložný prostor.

image006.jpg

Poslední představenou řadou pouzder je ECB, nárazuvzdorná pouzdra v pestrých barvách, určená především pro kompakty menších rozměrů. Jejich pohotovost je zajištěna mimo jiné i zápěstní šňůrkou

image008.jpg

 Dostupnost výrobků ani jejich předběžná cena v ČR bohužel zatím nebyla oznámena.

Určitě si přečtěte

Články odjinud