Nová kniha: Nikon D40/D40x

1. října 2008
TWEET SDÍLET

V minulých dnech spatřila světlo světa další kniha z edice Fotografujeme s DSLR, tentokrát zaměřená na oblíbené typy fotoaparátu Nikon D40 a Nikon D40x.

Klepněte pro větší obrázek 

V první části knihy se dozvíte vše o ovládání fotoaparátu, podrobně se seznámíte s každou částí, tlačítkem a voličem fotoaparátu, včetně funkcí jako je Matrixové měření či D-Lighning. Tato část pomůže hlavně začátečníkům, zvlášť těm, kteří dávají přednost příjemnému textu s barevnými fotografiemi před suchým a místy obtížně pochopitelným jazykem manuálu. Díky do hloubky jdoucímu výkladu se nové informace dozví bez problémů i zkušenější fotografové.

V dalších kapitolách najdete vše důležité o objektivech, které si můžete ke svému fotoaparátu pořídit, o práci s blesky a spolu s autorem budete fotografovat portér, krajinu, architekturu či ohňostroje. Samozřejmostí je i kapitola o počítačovém zpracování snímků.

To však zdaleka není vše! Pokud vás zajímá více, na této stránce můžete nahlédnout do obsahu, knihu si prolistovat či stáhnout ukázkovou kapitolu. Krátkou ukázku najdete níže.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
max. velikost | max. velikost | max. velikost