Nová kniha: Inspirace (nejen) na Vánoce

20. listopadu 2008
TWEET SDÍLET

Zajímá vás, jak můžete vylepšit své fotografie? Hledáte inspiraci? Nebo jen přemýšlíte o fotografickém vánočním dárku? V těchto dnech vychází nová kniha Fotografujeme kreativně, která vás určitě bude zajímat.

Kniha vznikla trochu netradičním způsobem – vznikla ve spolupráci se samotnými čtenáři a návštěvníky webu DIGIarna.cz, je to tedy taková první „kniha 2.0“.

Obsahuje velkoformátové fotografie různých žánrů a stylů, od různých fotografů a fotografek. Kniha Fotografujeme kreativně tak bude výborným vánočním dárkem pro všechny fotografy a fotografky či pro ty, kteří se na dobré fotografie i jen rádi podívají a něco si o nich přečtou – každá fotografie je totiž doplněna krátkým textem z pozadí jejího vzniku a několika slovy o autorovi (či autorce) snímku.

Klepněte pro větší obrázek

Většina fotografií je pak kromě technických specifikací doplněna navíc o komentář profesionálního fotografa, který fotografii po odborné stránce zhodnotil a případně doporučil, jak by ji bylo možno vylepšit.

Čtenář tak má výbornou možnost nechat se inspirovat nevšedními fotografiemi jiných a zároveň podívat se na fotografie kritickým okem profesionálního fotografa.

Více o knize se můžete dozvědět na knižním e-shopu Computer Press, kde si můžete knihu prolistovat či si stáhnout ukázkovou kapitolu.


Dragon Age 4 nejspíše dorazí pouze na PC a novou generaci konzolí

Dragon Age 4 nejspíše dorazí pouze na PC a novou generaci konzolí

Starší konzole už pomalu ale jistě začínají odcházet do důchodu.

Michal Maliarov
Dragon Age 4Spekulace
Recenze hry FIFA 22. Fotbal nové generace

Recenze hry FIFA 22. Fotbal nové generace

Návrat na zelený pažit pro novou sezónu dorazil se spoustou novinek a udělal ze série FIFA zážitek blížící se fotbalu, jako nikdy dříve.

Martin Havel
RecenzeSportovní
Týden mobilně: Smartphony nás mohou sledovat, i když jim to zakážeme. Co s tím?

Týden mobilně: Smartphony nás mohou sledovat, i když jim to zakážeme. Co s tím?

Jan LáskaMartin Miksa
Mobilní aplikaceTýden mobilněVideo