Nová kniha: Inspirace (nejen) na Vánoce

20. listopadu 2008
TWEET SDÍLET

Zajímá vás, jak můžete vylepšit své fotografie? Hledáte inspiraci? Nebo jen přemýšlíte o fotografickém vánočním dárku? V těchto dnech vychází nová kniha Fotografujeme kreativně, která vás určitě bude zajímat.

Kniha vznikla trochu netradičním způsobem – vznikla ve spolupráci se samotnými čtenáři a návštěvníky webu DIGIarna.cz, je to tedy taková první „kniha 2.0“.

Obsahuje velkoformátové fotografie různých žánrů a stylů, od různých fotografů a fotografek. Kniha Fotografujeme kreativně tak bude výborným vánočním dárkem pro všechny fotografy a fotografky či pro ty, kteří se na dobré fotografie i jen rádi podívají a něco si o nich přečtou – každá fotografie je totiž doplněna krátkým textem z pozadí jejího vzniku a několika slovy o autorovi (či autorce) snímku.

Klepněte pro větší obrázek

Většina fotografií je pak kromě technických specifikací doplněna navíc o komentář profesionálního fotografa, který fotografii po odborné stránce zhodnotil a případně doporučil, jak by ji bylo možno vylepšit.

Čtenář tak má výbornou možnost nechat se inspirovat nevšedními fotografiemi jiných a zároveň podívat se na fotografie kritickým okem profesionálního fotografa.

Více o knize se můžete dozvědět na knižním e-shopu Computer Press, kde si můžete knihu prolistovat či si stáhnout ukázkovou kapitolu.

Určitě si přečtěte

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

Desetitisíce fotek na disku ve stovkách složek, jejichž obsah je takřka nemožné ručně roztřídit – noční můra nejednoho zapáleného (a trochu líného) fotografa. Nejeden správce fotek přitom pomůže tohle peklo vyřešit.

15 časopis Computer

časopis Computer
SoftwareFotoškola
Fotografie týdne – o dešti jako pohledu do minulosti i do budoucnosti

Fotografie týdne – o dešti jako pohledu do minulosti i do budoucnosti

Michal Černý

Michal Černý
Fotografie týdne