Nová kniha: Fotografujeme glamour

Určitě jste už někdy na stránkách časopisů obdivovali fotografie krásných žen. Toužili jste nahlédnout fotografovi přes rameno zrovna ve chvíli, kdy fotografoval tu krásnou ženu s dokonalým tělem? Nyní máte tu možnost!

Glamour je specifický fotografický žánr, kteří mnozí nesprávně ztotožňují s erotickou fotografií. Jeho kouzlo spočívá v odhalené kráse ženského těla, naznačené erotičnosti a důrazu na sexuální přitažlivost ženy. Vždy jsou to ale především krásné fotografie nádherných žen.

K1597-glamour.jpg 

Ne každá žena je ovšem skutečně dokonalá. Autor knihy Fotografujeme glamour vám proto ukáže, jak fotografovat ženy tak, aby na vašich snímcích byla každá krásná. Naučí vás používat základní techniky nasvícení ženského těla, podělí se s vámi o triky ze své praxe dvorního fotografa časopisu Playboy a poradí, jak jednat s ostýchavou či málo sebevědomou ženou.

S touto knihou se dále naučíte:

  • Fotografovat ženy zcela nahé i oblečené
  • Pomocí osvětlení vytvořit hladší pleť, zakrýt jizvy a skvrny na pokožce
  • Správnou volbou objektivu vykouzlit štíhlejší vzhled a delší nohy
  • Vytvořit iluzi pevnějších ňader, lesklejších vlasů i pokožky
  • Vyrovnat se s odlišnými typy postav a tvary ženského těla
  • Jednat s profesionální modelkou či s běžnou klientkou

Prakticky zaměřená kniha je doprovázena množstvím velkých fotografií profesionálních modelek, krásných dívek ze stránek časopisu Playboy, ale i žen-nemodelek fotografovaných ve stylu glamour.

Pokud chcete, můžete si také stáhnout ukázkovou kapitolu, nahlédnout do obsahu, případně si knihu i objednat.

Určitě si přečtěte

Články odjinud