Nová CF karta Steno Pro II 8 GB

16. ledna 2006
TWEET SDÍLET

Apacer Technology zveřejnil informace o nové paměťové kartě Steno Pro II o velikosti 8 GB. Tato 100x CompactFlash karta je určená především pro použití v oblasti fotografie a je vybavena souborovým systémem FAT32.  Výrobce očekává využití především u DSLR přístrojů, které mají zvýšenou potřebu místa pro zápis, obzvlášť při focení do RAW formátů. Rychlost záznamu je 15 MB za sekundu a to pro čtení i zápis, což umožní i plynulé sériové snímání při maximální kvalitě obrazu. 

Karta může uchovávat celkem 2300 osmimegapixelových (3456 x 2304 px) JPEG snímků nebo 952 snímků v RAW formátu. Karta splňuje CompactFlash Specification a podporuje PIO Mode 4 a Multi-word DMA (přímý přístup do paměti) Mode 2 pro přímý zápis/čtení. Nová karta s kapacitou 8 GB rozšiřuje řadu Steno Pro II, která má zatím tyto členy: 256 MB, 512 MB, 1 GB, 2 GB, 4 GB. Prodej 8 GB karty Steno Pro II zahájen právě nyní a k dostání by měla být konce ledna 2006..


Vy a počítač: Od kdy byste svým dětem povolili sociální sítě?

Vy a počítač: Od kdy byste svým dětem povolili sociální sítě?

redakce
Vy a počítačSociální sítěAnkety
Virtuální server s Linuxem a úplně zadarmo. Dešifruje nám výplatní pásku v PDF

Virtuální server s Linuxem a úplně zadarmo. Dešifruje nám výplatní pásku v PDF

** Minule jsme k dešifrování použili službu ConvertAPI ** Tentokrát si spustíme vastní virtuální počítač s Linuxem ** Díky principu free tier to bude u Oracle Cloud úplně zadarmo

Jakub Čížek
Hackujeme Google v Apps ScriptuCloudProgramování