Notebook HP ProBook 4530s – nedobytný a výkonný

Notebook HP ProBook 4530s – nedobytný a výkonný
Hewlet Packard u HP ProBook 4530s úspěšně rozvíjí parametry, díky kterým si tato řada získala cenné fanoušky.

Mix těch nejlepších ingrediencí, to je nový HP ProBook 4530s. Nic nelze vytknout povrchu ani vzhledu ProBooku. Tělo z broušeného hliníku podtrhuje stylový a elegantní design a malé rozměry přístroje. Díky tomu působí profesionálně a přesto atraktivně.

Klepněte pro větší obrázek
Notebook HP ProBook 4530s

Obrovským argumentem pro koupi tohoto přístroje je doslova neproniknutelný bezpečnostní systém. Můžete si být jisti, že veškerá vaše data zůstanou před zraky cizích lidí a neautorizovaných uživatelů. Prostředkem dokonalého zabezpečení jsou zejména čtečky otisků prstů a technologie rozpoznávání obličeje (HP Face recognition). Veškerá citlivá data a důvěrné dokumenty tak zůstanou v bezpečí.

Tento výkon za tuto cenu vám nedá spát

Mimo to nabízí HP ProBook 4530s fascinující poměr ceny a výkonu. Ačkoli je určen spíše pro menší firmy, stále nabízí skutečně nadstandardní výkon a spolehlivě zastane veškerou kancelářskou práci – multimédia, prezentace i rychlý přístup na internet. Navíc má potřebnou rychlost procesoru, kterou zajišťuje technologie z 2. generace Intel® Core™ i. Jeho výkon podporuje možnost osazení až 8 GB paměti. Disk s velikostí až 750 GB zajistí dostatek úložného prostoru i pro ty nejnáročnější pracovní projekty.

Svou práci budete sledovat na antireflexním displeji o velikosti 39,6 cm (15,6 palce) s HD rozlišením. Poskytne vám perfektní podívanou, ať už na ProBooku budete sledovat filmy, nebo připravovat prezentaci na konferenci. Navíc HP ProBook 4530s i při velkém zatížení pracuje velmi potichu, takže budete mít na práci dokonalý klid.

Závěr – HP parametry modelu HP ProBook 4530s přiblížilo řadu k notebookům pro profesionály a nabízí téměř bezkonkurenční poměr mezi cenou a výkonem. Potěší vás celou řadou nových vychytávek, které vám zpříjemní každodenní využívání notebooku.Hledáte-li skvělého multimediálního pomocníka jak pro práci, tak i pro volný čas, je pro vás HP ProBook 4530s skvělá volba.

Klepněte pro větší obrázek   Klepněte pro větší obrázek
Notebook HP ProBook 4530s

Témata článku: Inzerce

Určitě si přečtěte

Fotografie týdne: když je všechno vzhůru nohama

Fotografie týdne: když je všechno vzhůru nohama

4 Michal Černý

Michal Černý
Fotografie týdne
Nejlepší plnoformátové fotoaparáty pro aktivní fotografy. Bezzrcadlovky i se zrcadlem

Nejlepší plnoformátové fotoaparáty pro aktivní fotografy. Bezzrcadlovky i se zrcadlem

Doporučíme nejlepší fotoaparáty s plnoformátovým snímačem, které by mohly potěšit nejen zkušenější fotografy, ale i ty začínající.

20 Petr Březina

Petr Březina
Full-frame