Nisi začíná prodávat kompaktní sadu filtrů pro fotoaparáty řady Fujifilm X100

10. dubna 2020
TWEET SDÍLET

Majitelé pokročilých kompaktů vybavených objektivem s filtrovým závitem mají obvykle jednodušší práci při používání filtrů, ovšem při požadavku na použití plochých filtrů se obvykle musí spolehnout na zavedené systémy, které však používají poměrně velké filtry velikosti 10×10 cm.

Právě pro tyto uživatele a zejména pak pro majitele kompaktů řady Fuji X100 (Fuji X100V/X100F/X100T/X100S/X100) připravila společnost Nisi sadu plochých filtrů v menším provedení, které doplňuje klasický kruhový UV filtr v černé a stříbrné barvě.

Klepněte pro větší obrázek

V základní sadě s držákem filtrů, který umožňuje vložení dvou filtrů současně, je pak polarizační a přechodový filtr s účinností 3 EV. Tato sada je k dispozici za 49 USD.

 

Pokročilejší sada stojí 65 USD a je doplněna o ND filtr s účinností 3 EV a o filtr Natural Night. V obou případech je součástí také transportní pouzdro.

Klepněte pro větší obrázek

Témata článku: Technika, Příslušenství, Kompaktní fotoaparáty, Fujifilm, Dálkoměr

Určitě si přečtěte

Fotografie týdne: Budu se jen dívat, slečno!

Fotografie týdne: Budu se jen dívat, slečno!

Sociologie se, jako většina společenských věd, nachází v jistém pnutí. Na jedné straně se snaží popsat procesy, jevy, spojení, která ve společnosti můžeme nacházet. Jde vlastně o činnost, která jako by se snažila zjistit si odstup od zkoumané skutečnosti.

Michal Černý