Nikon má svůj fotoklub

24. června 2008
TWEET SDÍLET

Před časem jsme vás informovali o vzniku prvního fotoklubu nikonistů v České republice, jehož hlavním mediálním partnerem je právě server DIGIarena.cz. Koncem minulého týdne se zastoupení společnosti Nikon oficiálně připojilo k podpoře NikonClubu Česká republika. Spolupráce Nikonu a fotoklubu by měla usnadnit předávání nových informací směrem k uživatelům techniky Nikon, kdy se NikonClub stane prostředníkem.

Portál NikonClub má v současné chvíli stálou návštěvnost 10 000 uživatelů měsíčně. Podle zakladatele klubu, Filipa Molčana, je spuštění portálu pouze prvním krokem k vybudování komunity nikonistů a rozvoji dalších aktivit, jako jsou fotografické soutěže či konference.

Za Nikon se ke spolupráci vyjádřila marketingová manažerka Libuše Kopecká, která vidí přínos především v tom, že Nikon bude blíže svým fanouškům. Potrvdila také, že podobné fotokluby existují prakticky po celém světě.

Klepněte pro větší obrázek 

 

 

Určitě si přečtěte

Akt v těhotenství – ženy, které se nestydí za holé bříško

Akt v těhotenství – ženy, které se nestydí za holé bříško

Gravidita je příznačná silou pocitů, které dokáže hra světel a stínů zachytit lépe, než cokoliv jiného. Následující výběr aktů ukazuje, že tento žánr není cizí ani našim čtenářům.

DIGIarena.cz

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

Doporučíme nejlepší fotoaparáty s vyměnitelným objektivem, které by mohly potěšit nejen zkušenější fotografy, ale i ty začínající.

92 Helena Vyplelová