Nikon D700 získal ocenění CAMERA GRAND PRIX 2009 – Cena čtenářů

Společnost Nikon Corporation s potěšením oznamuje, že digitální jednooká zrcadlovka Nikon D700 získala ocenění CAMERA GRAND PRIX 2009 - Cena čtenářů.

Tato cena byla vytvořena v loňském roce jako připomenutí 25. výročí udělování cen Camera Grand Prix. Cena byla udělena na základě hlasování uživatelů v průběhu výstavy Photo Imaging Expo (PIE) 2009 pořádané v Tokiu ve dnech 26. - 29. března a vyjadřuje ohromnou popularitu fotoaparátu D700 u většiny běžných uživatelů.

V loňském roce byl touto cenou poctěn fotoaparát Nikon D3, který obdržel rovněž cenu CAMERA GRAND PRIX 2008 – Fotoaparát roku. Digitální jednooké zrcadlovky Nikon jsou tak ohodnoceny těmito prestižními cenami dvakrát za sebou v posledních dvou letech.

Nikon D700 je v Japonsku prodáván prostřednictvím společnosti Nikon Imaging Japan Inc., a již od svého uvedení na trh v červenci loňského roku je extrémně dobře přijímán uživateli – zejména pokročilými amatérskými fotografy.

Hlavní důvody ocenění fotoaparátu Nikon D700

D700 je digitální jednooká zrcadlovka vybavená stejným velkým obrazovým snímačem CMOS formátu 36 mm (v) × 23,9 mm (š) jako přístroj D3, který je vysoce ceněný profesionálními fotografy.Fotoaparát nabízí vynikající poměr ceny a výkonu a malé, lehké tělo.

Uživatelé, kteří zvolili přístroj D700, byli velice potěšeni zejména vynikající kvalitou obrazu s extrémně nízkou úrovní šumu při vysokých citlivostech ISO, vynikajícím poměrem ceny a výkonu, a také vynikající všestranností a mobilitou přístroje.

Určitě si přečtěte

Články odjinud