Nikon Coolpix P100: 26x superzoom

7. února 2010
TWEET SDÍLET

Nikon Coolpix P100 je nový fotoaparát, tzv. superzoom, vzhledem připomíná digitální zrcadlovku. Zajímavostí modelu není jen širokoúhlý objektiv NIKKOR s 26násobným přiblížením (rozsah 27 až 678mm) a s ED skly (skla s extrémně nízkým rozptylem světla) s optickým stabilizátorem obrazu, ale také podsvícený obrazový snímač CMOS s rozlišením 10,3 Mpx, který umožňuje použít vyšší citlivost a zajišťuje nižší úroveň šumu, díky je vhodný i pro snímky za nedostatečných světelných podmínek

Nechybí opět ani videoklipy v rozlišení Full HD (1080p) se stereofonním zvukem, při záznamu lze samozřejmě využít optický zoom a autofokus. Video se zaznamenává rychlostí 30 snímků za sekundu. Pro záznam videosekvencí a focením používá výklopný LCD displejem s úhlopříčkou 7,5 cm (3“). Příjemný je pohotový kruhový volič režimů.

Model COOLPIX P100, dostupný v černé barvě, bude k dispozici od března za cenu 9990 Kč.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek 


Adrenalinová arkáda Riders Republic ve startovním traileru láká na svahy

Adrenalinová arkáda Riders Republic ve startovním traileru láká na svahy

Bláznivá jízda, ať už nasednete na cokoliv.

Michal Maliarov
Riders RepublicVideo
Hráli jsme Battlefield 2042. Moderní bojiště přináší dynamické přestřelky

Hráli jsme Battlefield 2042. Moderní bojiště přináší dynamické přestřelky

Nový Battlefield se opět vrací na moderní, mírně futuristické bojiště. Minulý víkend se konala veřejná beta, kterou jsme si nechtěli nechat ujít. Battlefield 2042 nás tam rozhodně bavil, ale ještě je třeba to trochu doladit.

Vojtěch Matušinský
Battlefield 2042FPSDojmy