Megapixel.cz: fotoaparáty nás baví

20. listopadu 2006
TWEET SDÍLET
Megapixel.cz: fotoaparáty nás baví
Pojďte se společně s námi projít obchodem, ze kterého je cítit nadšení pro fotografování a digitální fototechniku a kde vás vždy přivítají s úsměvem na tváři.

Kamenná prodejna nebo e-shop?

Vybrat si můžete sami. Ať už zavítáte do jedné ze dvou pražských prodejen Megapixelu osobně nebo navštívíte přehledný e-shop, můžete si být jisti, že se vám dostane maximum informací a užitečných rad. Pravidelně školení odborní prodejci jsou připraveni poradit vám při výběru fotoaparátu a pozadu nezůstávají ani webové stránky, kde naleznete kromě podrobných informací o prodávaném zboží také ukázkové snímky z fotoaparátů, názor odborníků či komentáře uživatelů u všech výrobků.

Obchod, kde se nečeká

Čekání nemá rád asi nikdo a příjemné nebylo ani zakladateli Megapixelu Tomáši Matějčkovi. Ten tvrdí: „Chápeme, že když se někdo rozhodne pro koupi fotoaparátu, chce ho mít v ruce co nejdřív. Tomu jsme přizpůsobili svůj způsob prodeje a na obou našich kamenných prodejnách proto naleznete skladem více než 100 modelů fotoaparátů. Také zboží objednané v elektronickém obchodu zasíláme vždy do 24 hodin od potvrzení objednávky a ceny aktualizujeme okamžitě. Těší nás, že zákazníci tento přístup oceňují – také už je nás v Megapixelu skoro dvacet, abychom tenhle náročný způsob práce zvládli.“

Klepněte pro větší obrázek

Rychlost naštěstí nejde u Megapixelu na úkor kvality. Veškeré nabízené zboží pochází od místních zastoupení jednotlivých značek, takže máte jistotu minimálně dvouleté záruky. Pokud vás potká smůla a váš fotoaparát se v záruce porouchá, můžete si okamžitě zapůjčit náhradní a nepřipravíte se tak o žádnou fotografickou příležitost.

Centrum digitální fotografie

Když přijdete na stránky Megapixel.cz, asi vám do oka padne na běžný elektronický obchod dost sebevědomý titulek Centrum digitální fotografie. Pohled na stránku služby vás ale přesvědčí, že se na webu nachází oprávněně. Nabídka služeb začíná on-line fotosběrnou a kioskem pro okamžitý tisk fotografií, k dispozici je také bazar, servis a výhodná půjčovna fototechniky.

Klepněte pro větší obrázek

Kromě výše uvedených se ale Megapixel může pochlubit i méně obvyklými službami. Patří sem retušování a úprava fotografií, zálohování a záchrana dat z paměťových médií či profesionální instalace fototechniky a zaškolení personálu. Svým blízkým také můžete zakoupit dárkový certifikát v libovolné hodnotě.

Nakupovat u Megapixelu se vyplatí

Podívejte se na www.megapixel.cz a sami poznáte, že Megapixel je obchodem, kde se láska k digitální fotografii snoubí se spolehlivými službami a výhodnými cenami. Vánoce už jsou za dveřmi, co takhle potěšit někoho z rodiny vkusným dárkovým certifikátem na koupi digitální fototechniky?

 

CENTRÁLNÍ PRODEJNA - Lidická 8, Praha 5
tel.: +420 257 311 531, mob: +420 775 229 973 email
lidicka@megapixel.cz
Otevírací doba: po-pá 10.00-18.00, so 9.00-13.00
POBOČKA – Žitná 42, Praha 2
tel.: +420 224 942 630, mob: +420 777282 365 email
zitna@megapixel.cz

Otevírací doba: po-pá 10.00-18.00, so 9.00-13.00

Témata článku: Příslušenství

Určitě si přečtěte

Zeiss ZX1 má svoji cenu a objevila se možnost předobjednávek

Zeiss ZX1 má svoji cenu a objevila se možnost předobjednávek

4 Petr Březina

Petr Březina
ZeissKompaktní fotoaparáty
Fotograf požádal teenagery, aby upravili své selfie pro sociální sítě. Výsledek je alarmující!

Fotograf požádal teenagery, aby upravili své selfie pro sociální sítě. Výsledek je alarmující!

Když publikujete selfie snímky na sociální sítě, kolik jim věnujete času na úpravy? A jak moc změníte svou podobu?

5 Adam Kos

Adam Kos
Selfie