Megapixel.cz celý v novém

Megapixel.cz celý v novém
E-shop roku 2007 spustil novou verzi svého internetového obchodu a dále pokračuje v inovacích.

Megapixel, největší český prodejce digitálních fotoaparátů a videokamer spustil novou verzi svého internetového obchodu. Přestože e-shop Megapixel vloni zvítězil ve dvou kategoriích prestižní soutěže WebTop100, pokračuje v inovacích, které z něj dělají vzor internetového obchodování na českém trhu.

Klepněte pro větší obrázek

Podle slov tvůrců webu je hlavním cílem usnadnit i nezkušeným zákazníkům nákup digitální techniky a v přehledné formě poskytovat co největší množství informací.

Kromě zbrusu nové a přehledné grafiky se významně rozšířila informační část webu. Pro rady, tipy a návody můžete zavítat do nově zavedené sekce Poradna a digitální techniku si prohlédnout prostřednictvím unikátní videoprezentace. Na webu na vás čekají i další užitečné nástroje a samozřejmostí zůstává jednoduchý nákup za výhodné ceny.

Přesvědčit se můžete sami na www.megapixel.cz

Klepněte pro větší obrázek

Několik zajímavých informací o společnosti Megapixel s.r.o.

Společnost Megapixel s.r.o. byla založena v roce 2001 a stala se jedním z prvních specializovaných prodejců digitálních fotoaparátů v České republice. Fototechniku prodává ve svých dvou kamenných prodejnách v centru Prahy a také prostřednictvím elektronického obchodu na adrese www.megapixel.cz. Megapixel má v Praze vlastní expediční sklad a v blízké době otevře také kamenný obchod v Brně

Určitě si přečtěte

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

Doporučíme nejlepší fotoaparáty s vyměnitelným objektivem, které by mohly potěšit nejen zkušenější fotografy, ale i ty začínající.

92 Helena Vyplelová

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

Malé kompaktní fotoaparáty jsou vhodné i pro pokročilé fotografy. Nabízejí výbornou obrazovou kvalitu a maximální kontrolu nad procesem fotografování. Současně jsou vždy po ruce.

40 Helena Vyplelová