Limitovaná edice Ricoh GR III GRowING má pomáhat v růstu

19. února 2021
TWEET SDÍLET

Společnost Ricoh představila limitovanou edici kompaktu s APS-C snímačem, která je označena jako Ricoh GR III GRowING Edition Special Limited Kit.

Podle vyjádření výrobce se jedná o prvního zástupce řady označované přídomkem GRowING. S produkty v této řadě je spojen slib Ricohu, že za každý prodaný produkt daruje částku 200 yuanů (cca 650 Kč) na pomoc mladým lidem v jejich růstu a vývoji.

Klepněte pro větší obrázek

Limitovaná edice pokročilého kompaktu je prvním zástupcem, z technického pohledu se samozřejmě jedná o totožný přístroj, jako je standardně vyráběný Ricoh GR III. Hlavní rozdíl je zde vizuální stránka a mírně upravený vnější design samotného přístroje, a také tematicky a barevně sladěné příslušenství.

Sada fotoaparátu s příslušenstvím je dostupná pouze v Číně a na celosvětový trh se pravděpodobně nedostane dříve než v druhé polovině roku. Odlišný je fotoaparát v barevném provedení, které zůstává z větší části černé, avšak je zde výrazný akcent v podobě zeleného gripu, okruží objektivu a spouště. K tomu ještě přibyla jiná krytka sáněk pro blesk, právě s logem GRowING.

V rámci sady je také přibalen kožený popruh v zelené barvě a kožený obal taktéž v zelené barvě. V menu fotoaparátu se nezměnilo nic, až na možnost zvolit si uživatelsky vypínací obrazovku s logem GRowING. Předpokládaná cena setu je 1200 USD.

Témata článku: Technika, Fotoaparáty, Kompaktní fotoaparáty, Ricoh, Digitální fotoaparáty na Heureka.cz