Let's Enhance 2.0 zavádí nové algoritmy založené na UI pro upscaling fotografií

14. května 2020
TWEET SDÍLET

Jistě, upscaling není ideální prakticky za žádných okolností, ale když neexistuje jiné řešení, jak dosáhnout vyššího rozlišení fotografií, není jiné volby. Let's Enhance je online nástroj, který aktuálně uvádí verzi 2.0 a ta je od základů přestavěna pomocí vylepšených algoritmů založených na umělé inteligenci. Výsledky by tak měly být o poznání kvalitnější.

Let's Enhance 2.0 přichází i s novým uživatelským rozhraním, které sjednocuje panel nastavení do jednoho pole, čímž se stává přehlednějším. Upscaling je možný v několika krocích (2×, 4×, 8× a 16×), přičemž je přítomno i vlastní nastavení, které si definujete přesně podle vašich potřeb.

Karta algoritmů pak nabízí 5 speciálních založených na umělé inteligenci, které dokáží detekovat objekty na scéně a k nim vztáhnout editaci. Jedná se o Auto, Photo, Illustration, Photo 2.0 (beta) a Photo 2.0 Faces (beta). Nejzajímavější je jistě poslední řečený, který pro rekonstrukci obličeje používá automatizovanou UI s upřednostněním jasu.

Novinkou je také šest předvoleb, které automaticky použijí předem určené proměnné na fotografii na základě vašeho výběru. Předvolby zahrnují možnosti pro fotografický tisk, snímky nemovitostí i produktové fotografie vhodné pro e-shopy atd. Službu si můžete vyzkoušet na pěti svých fotografiích zdarma, poté lze za jednorázovou platbu koupit určitý počet upsccalingu fotografií nebo platit předplatné.

Témata článku: Technika, Software, Fotoaplikace

Určitě si přečtěte

Instagramisté, přestaňte se fotit v našem toxickém odpadu!

Instagramisté, přestaňte se fotit v našem toxickém odpadu!

Uživatelé Instagramu udělají pro lajky cokoli, nehledě na to, jak je to nebezpečné nebo hloupé.

Petr Březina

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

Malé kompaktní fotoaparáty jsou vhodné i pro pokročilé fotografy. Nabízejí výbornou obrazovou kvalitu a maximální kontrolu nad procesem fotografování. Současně jsou vždy po ruce.

40 Helena Vyplelová

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

Desetitisíce fotek na disku ve stovkách složek, jejichž obsah je takřka nemožné ručně roztřídit – noční můra nejednoho zapáleného (a trochu líného) fotografa. Nejeden správce fotek přitom pomůže tohle peklo vyřešit.

15 časopis Computer