Let's Enhance 2.0 zavádí nové algoritmy založené na UI pro upscaling fotografií

14. května 2020
TWEET SDÍLET

Jistě, upscaling není ideální prakticky za žádných okolností, ale když neexistuje jiné řešení, jak dosáhnout vyššího rozlišení fotografií, není jiné volby. Let's Enhance je online nástroj, který aktuálně uvádí verzi 2.0 a ta je od základů přestavěna pomocí vylepšených algoritmů založených na umělé inteligenci. Výsledky by tak měly být o poznání kvalitnější.

Let's Enhance 2.0 přichází i s novým uživatelským rozhraním, které sjednocuje panel nastavení do jednoho pole, čímž se stává přehlednějším. Upscaling je možný v několika krocích (2×, 4×, 8× a 16×), přičemž je přítomno i vlastní nastavení, které si definujete přesně podle vašich potřeb.

Karta algoritmů pak nabízí 5 speciálních založených na umělé inteligenci, které dokáží detekovat objekty na scéně a k nim vztáhnout editaci. Jedná se o Auto, Photo, Illustration, Photo 2.0 (beta) a Photo 2.0 Faces (beta). Nejzajímavější je jistě poslední řečený, který pro rekonstrukci obličeje používá automatizovanou UI s upřednostněním jasu.

Novinkou je také šest předvoleb, které automaticky použijí předem určené proměnné na fotografii na základě vašeho výběru. Předvolby zahrnují možnosti pro fotografický tisk, snímky nemovitostí i produktové fotografie vhodné pro e-shopy atd. Službu si můžete vyzkoušet na pěti svých fotografiích zdarma, poté lze za jednorázovou platbu koupit určitý počet upsccalingu fotografií nebo platit předplatné.

Témata článku: Fotografický software, Technika, Fotoaplikace