Letní pobláznění od UMAXu

Se začátkem prázdnin a dovolených přichází společnost UMAX s nabídkou Letní pobláznění od UMAXu. Od 1. července 2004 si příznivci digitální techniky (začínající i pokročilí) mohou zakoupit vybrané modely kvalitních digitálních fotoaparátů za velmi příznivé ceny.

Modelem UMAX Premier 2302 Zoom s rozlišením 2 megapixely je model vhodný pro začátečníky a lze jej pořídit za 3 190,- Kč vč. DPH.


Mnohým z vás bude jistě UMAX Premier 3306 Zoom s rozlišením 3 megapixely dělat milého společníka na dovolené. Pořídíte jej nyní od 4 990,- Kč vč. DPH.
 
Pro ty, kteří od digitálního fotoaparátu očekávají dobrý poměr ceny a výkonu, nabízí UMAX model UMAX Premier 4382 Zoom. Za cenu 6 990,- Kč vč. DPH získá zákazník digitální fotoaparát s CCD snímačem se čtyřmi megapixely, 3× optickým zoomem, sedmi expozičními režimy a autofocusem TTL.
 
Pokud vás dosud nezaujal žádný z modelů digitálních fotoaparátů, pak Vás třeba poblázní UMAX Premier 5381 Zoom za 8 990,- Kč vč. DPH. Má rozlišení 5 Mpx a 3× zoom.
 
V nabídce UMAXu jsou také speciální bundly za výhodnou cenu, které potěší začátečníky bez potřebného příslušenství. PowerPack (nabíječka + dvě sady akumulátorů 1800mAh) a MemoryPack (SD karta 32MB nebo 64MB u nejvyšších modelů).
 
Více informací naleznete zde.
 
Záruční lhůta u všech modelů je 2 roky.

Určitě si přečtěte

Články odjinud