Letní pobláznění od UMAXu

16. července 2004
TWEET SDÍLET
Se začátkem prázdnin a dovolených přichází společnost UMAX s nabídkou Letní pobláznění od UMAXu. Od 1. července 2004 si příznivci digitální techniky (začínající i pokročilí) mohou zakoupit vybrané modely kvalitních digitálních fotoaparátů za velmi příznivé ceny.

Modelem UMAX Premier 2302 Zoom s rozlišením 2 megapixely je model vhodný pro začátečníky a lze jej pořídit za 3 190,- Kč vč. DPH.

Klepněte pro větší obrázek


Mnohým z vás bude jistě UMAX Premier 3306 Zoom s rozlišením 3 megapixely dělat milého společníka na dovolené. Pořídíte jej nyní od 4 990,- Kč vč. DPH.
 
Pro ty, kteří od digitálního fotoaparátu očekávají dobrý poměr ceny a výkonu, nabízí UMAX model UMAX Premier 4382 Zoom. Za cenu 6 990,- Kč vč. DPH získá zákazník digitální fotoaparát s CCD snímačem se čtyřmi megapixely, 3× optickým zoomem, sedmi expozičními režimy a autofocusem TTL.
 
Pokud vás dosud nezaujal žádný z modelů digitálních fotoaparátů, pak Vás třeba poblázní UMAX Premier 5381 Zoom za 8 990,- Kč vč. DPH. Má rozlišení 5 Mpx a 3× zoom.
 
V nabídce UMAXu jsou také speciální bundly za výhodnou cenu, které potěší začátečníky bez potřebného příslušenství. PowerPack (nabíječka + dvě sady akumulátorů 1800mAh) a MemoryPack (SD karta 32MB nebo 64MB u nejvyšších modelů).
 
Více informací naleznete zde.
 
Záruční lhůta u všech modelů je 2 roky.

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Proč s sebou nosit mobil a fotoaparát, když můžete mít vše v jednom, navíc i s velmi slušnou videokamerou. Smartphony válcují nejen levné, ale už i pokročilé kompakty. Po kterých byste měli sáhnout?

10 Petr Březina

Petr Březina
Fotomobily
Vybrali jsme 7 nejlepších levných zrcadlovek, které si teď můžete koupit

Vybrali jsme 7 nejlepších levných zrcadlovek, které si teď můžete koupit

Digitální fotoaparát může být zdrojem radosti, štěstí, ale především i „nakopnutím“ ke kreativnímu ztvárnění reality u mnoha začínajících fotografů. Vánoční svátky se blíží a s nimi také ideální období pro výhodné nákupy.

29 Petr Březina

Petr Březina
Technika
Fotografie týdne: když je všechno vzhůru nohama

Fotografie týdne: když je všechno vzhůru nohama

4 Michal Černý

Michal Černý
Fotografie týdne