Letní kampaň Canon: perfektní snímky, ať se děje cokoliv

Canon Europe představuje svoji novoukampaň pro období jaro/léto 2014. Jejím cílem je povzbudit koncové zákazníky k masivnějšímu zaznamenání letní sezóny v celé její kráse bez ohledu na to, co se před objektivem děje.

ampaň s názvem Perfect pictures this summer, tedy Dokonalé snímky tohoto léta ukazuje, že i když léto nedopadne vždy podle očekávání, jsou fotky důležitou součástí vzpomínek na příjemně strávené okamžiky. Nová kampaň, která je kombinací nadlinkových a podlinkových aktivit, běží v celém regionu EMEA, tedy v regionu Evropy, Středního východu a Afriky, a to od až do srpna letošního roku.

lowres_Canon Summer Campaign Image.jpg 

S touto výpravně humornou kampaní se zákazníci mokou setkat v online a sociálních médiích. Klasický formát reklamy doprovodí žertovné sekvence, které mohou uživatelé digitálních služeb vidět například před přehráním videa. Účinnost kampaně zvýší i její prezentace v obchodech a prostřednictvím PR kanálů a sociálních sítí.

Nová kampaň má na českém trhu jednu základní vizuální podobu. Ta ukazuje naprosto dokonalý prosluněný den na pláži, dojem z něj jen lehce kazí zmrzlina, která spadla do písku – samozřejmě jak jinak, než kopečkem dolů. Focení a natáčení kampaně proběhlo v Barceloně a šlo nejen o zajímavou, ale také o náročnou akci. Za oběť tvůrčímu záměru autorů, kteří využili digitální zrcadlovku Canon EOS-1D X a filmovou kameru Cinema EOS C500 PL, padlo celkem 102 zmrzlin.

“S kampaní Perfect pictures this summer se během slunných měsíců může ztotožnit opravdu každý z nás. Všichni se přece na nadcházející měsíce těšíme a chceme mít možnost se ke všem těm příjemným letním okamžikům znovu a znovu vracet,“ říká Radka Palánová, Corporate&Marketing Communication ManagerCanon CZ&SK. „Věříme, že poutavá videa a fotografie z naší nové kampaně povzbudí uživatele k tomu, aby své vzpomínky zvěčnili bez ohledu na počasí, ať už se před objektivem děje cokoliv.“

Canon na nové kampani spolupracoval se společností JWT, reklamní agenturou Canon Europe. Nákup reklamního prostoru v médiích zajistila společnost PHD.

Určitě si přečtěte

Články odjinud