Letní fotografická soutěž vrcholí

V redakci i na webové galerii se hromadí snímky do soutěže s firmou Olympus, nic však není zdaleka rozhodnuté. Soutěž končí 14.září, stále tak máte čas poslat fotografie přímo k nám do redakce nebo je vložit do galerie! Než se rozhodnete pro z vašeho pohledu tu nejzdařilejší fotografii, myslete také na to, aby co nejvíce vystihovala zadání soutěže, které zní – jak určitě dobře víte – Místo pro návrat.

Opět několik snímků pro inspiraci

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Nezapomínejte také na správné pojmenování vloženého snímku do galerie, stále většina snímků nesplňuje podmínky soutěže. Znovu proto připomínáme, že snímek musí být pojmenován jménem autora.

Snímek podle vzoru se tedy bude jmenovat například martin_novak_2. Fotografie pojmenujte podle schématu jmeno_prijmeni_nazev s tím, že název není povinný a v případě série snímků sem můžete zadat pořadové číslo fotografie.

Nesprávně pojmenované fotografie nemohou být zařazeny do soutěže!

Kompletní pravidla najdete hned při vstupu do galerie na modrém podkladu (také v aktuálním čísle časopisu DIGIfoto 7–8/2008). Na vaše snímky se těší Vaše redakce DIGIfota.

 

Určitě si přečtěte

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

Doporučíme nejlepší fotoaparáty s vyměnitelným objektivem, které by mohly potěšit nejen zkušenější fotografy, ale i ty začínající.

92 Helena Vyplelová

6 nejlepších volně dostupných programů pro úpravu fotografií

6 nejlepších volně dostupných programů pro úpravu fotografií

Na internetu najdeme řadu tzv. free fotoeditačních programů, které se mohou stát alternativou k placeným aplikacím. Řada z nich nabízí opravdu široké možnosti úprav fotografií. Které patří mezi ty nejlepší?

33 Helena Vyplelová

Akt v těhotenství – ženy, které se nestydí za holé bříško

Akt v těhotenství – ženy, které se nestydí za holé bříško

Gravidita je příznačná silou pocitů, které dokáže hra světel a stínů zachytit lépe, než cokoliv jiného. Následující výběr aktů ukazuje, že tento žánr není cizí ani našim čtenářům.

DIGIarena.cz