Leica D-Lux 7 Street Kit – převlečený Lumix LX100 II s poutkem a gripem

16. března 2021
TWEET SDÍLET

Ačkoli patří Leica mezi tradiční fotografické značky a jejími stěžejními produkty jsou zejména dálkoměrné přístroje, najdeme v nabídce i několik kompaktních aparátů.

Klepněte pro větší obrázek

Historicky se Leica domluvila s Panasonicem a v nabídce německé značky se objevují digitální kompakty, které jsou technicky zcela shodné s těmi, co nesou logo Panasonic. 

Rozdíl je samozřejmě ve vnějším provedení, kdy aparátům dominuje červené logo Leica a jak ukázaly zkušenosti z praxe, mírně odlišně je nastaven také obrazový procesor. Jedním z takových modelů je i Leica D-Lux 7, která je shodná s pokročilým kompaktem Lumix LX100 II. 

Nedávno Leica představil speciální Street kit, kde k fotoaparátu v černém provedení přidává ještě dodatečný grip pro lepší úchop, stylové zápěstní poutko a také automatickou krytku objektivu a náhradní baterii.

Klepněte pro větší obrázek

Fotoaparát Leica D-Lux 7 Street Kit je k dostání u vybraných prodejců Leica a cena byla stanovena na 1549 USD, při koupi samostatně prodávaných kousků byste zaplatili přibližně o 60 USD více, což upřímně není příliš velký rozdíl v ceně.

Témata článku: Technika, Fotoaparáty, Kompaktní fotoaparáty, Panasonic, Leica, Digitální fotoaparáty na Heureka.cz