8
Fotogalerie

Křest publikace: Švýcarsko – cestopis ve fotografii

V pondělí 1. června 2009 proběhl v Paláci knih Luxor v Praze na Václavském náměstí slavnostní křest knihy ŠVÝCARSKO – CESTOPIS VE FOTOGRAFII autorky ing. Hany Růžičkové, autogramiáda a zahájení výstavy 12 TVÁŘÍ ŠVÝCARSKA.

Moderování celé akce se ujal fotograf a kmotr knihy Jiří Heller, který v úvodu i závěru křtu fantasticky zahrál na digeridoo, suplující zde marně sháněný švýcarský alpský roh.

O knize, Švýcarsku i vzájemné spolupráci potom postupně hovořili Zuzana Kupková, redaktorka Mladé fronty, která publikaci vydala ve své edici Lidé a země, autorka knihy Hana Růžičková, Marie Kousalíková, náměstkyně primátora Prahy Pavla Béma, která jej zde jako kmotra knihy zastoupila a další dva kmotři publikace: Alena Koukalová, ředitelka Schweiz Tourismu ČR a Jiří Kolbaba, známý cestovatel a fotograf.

Křest knihy zpečetil přípitek sektem a autogramiáda, v jejímž průběhu autorka podepsala desítky knih.

Návštěvníci zcela zaplnili prostor vyhrazený křtu publikace. Z reakcí všech přítomných bylo patrné, že se jim večer líbil a odměnili organizátory i kmotry akce bouřlivým potleskem.

Výstava 12 TVÁŘÍ ŠVÝCARSKA potrvá minimálně do konce června a je zdarma přístupná všem návštěvníkům Paláce knih Luxor.

Krest knihy SVYCARSKO-CESTOPIS VE FOTOGRAFII - 01.jpg Krest knihy SVYCARSKO-CESTOPIS VE FOTOGRAFII - 02.jpg Krest knihy SVYCARSKO-CESTOPIS VE FOTOGRAFII - 03.jpg Krest knihy SVYCARSKO-CESTOPIS VE FOTOGRAFII - 08.jpg

Krest knihy SVYCARSKO-CESTOPIS VE FOTOGRAFII - 04.jpg Krest knihy SVYCARSKO-CESTOPIS VE FOTOGRAFII - 05.jpg Krest knihy SVYCARSKO-CESTOPIS VE FOTOGRAFII - 06.jpg Krest knihy SVYCARSKO-CESTOPIS VE FOTOGRAFII - 07.jpg 

Určitě si přečtěte

Články odjinud