Konica Minolta uvádí na trh tři nové multifunkce

Aby pokryla potřeby všech uživatelů, rozšiřuje Konica Minolta řadu svých produktů o tři nové multifunkční přístroje, vhodné zejména pro menší a střední kanceláře a pracovní týmy. Nové stroje řady bizhub jsou všestranná zařízení a podobně jako starší sourozenci nabízejí velkou variabilitu a flexibilitu při tisku a následném zpracovávání dokumentů.

Věrná své tradici se Konica Minolta stále zaměřuje na potřeby zákazníků a přizpůsobila zařízení bizhub 222, 282 a 362 přímému a pohodlnému užívání. Díky optimalizovanému uživatelskému rozhraní je ovládání intuitivní a k jednotlivým funkcím se dostanete velmi snadno, bez dlouhého hledání.

Klepněte pro větší obrázek
bizhub 222

Co nová zařízení nabízí a čím se liší? Zařízení bizhub 222, 282 a 362 maji velmi podobné parmetry. Ve všech třech případech mluvíme o multifunkčních strojích, u kterých lze využívat funkce tisku, kopírování, faxu i skenování. Rychlost tisku je nejvýraznějších rozdílem u jednotlivých strojů. bizhub 222 vám poskytne 22 stran výtisků A4 v minutě, bizhub 282 pak 28 a bizhub 362 tiskne nejrychleji, a to rychlostí 36 stran za minutu. Všechny tři stroje standardně zpracovávají papíry formátu A6 až A3 s gramáží od 50 do 210g. Všechny tři stroje jsou v základní výbavě vybaveny zásobníkem na 1 150 listů papíru, dostupný je také rozšiřující zásobník papíru, který navýší kapacitu až na 3 650 listů.

Všechny tři zařízení nabídnou inteligentní funkce skenování. Při skenování rozsáhlejších dokumentů můžete například využít automatický sken, který zpracuje až 70 stran za minutu. Většina uživatelů jistě ocení a plně využije i možnost skenování přímo do emailu, na ftp server nebo na volitelný pevný disk. Ani při práci s citlivými daty a důvěrnými informacemi se nemusíte bát jejich zneužití – Konica Minolta myslí i na tento prvek práce v otevřeném kolektivu.

Klepněte pro větší obrázek
bizhub 282

U všech tří bizhubů jsou zpracovávaná data chráněna bezpečnostním systémem, který umožní vytištění dokumentu či jeho uložení pouze po zadání bezpečnostního hesla. bizhub 222, stejně jako modely 282 a 362 disponují výstupní pamětí 192 MB, tu je možné zvýšit až na 320 MB. Volitelný harddisk pak má kapacitu 40 GB.

Další nezanedbatelnou konkurenční výhodou bizhubů 222, 282 a 362 je použití firemního polymerovaného toneru Simitri, který produkuje ostřejší výtisky s větší odolností před UV zářením. Díky nízké fixační teplotě a odolnosti šetří jak životní prostředí, tak vaši peněženku.

Klepněte pro větší obrázek
bizhub 362

Běžný koncový uživatel nejvíce ocení rychlost všech tří strojů a jejich jednoduché, intuitivní ovládání, které má také nemalý vliv na efektivitu práce. Ovládací panel vás bez potíží jednoduše navede přímo k operaci, kterou chcete provést. Vše je usnadněno českým ovládacím rozhraním a také provedením v InfoLine designu, který zapadne prakticky do jakékoliv kanceláře bez velkých prostorových nároků.


7 legendárních filmových kompaktů, které musíte vyzkoušet

7 legendárních filmových kompaktů, které musíte vyzkoušet

Pokukujete po analogovém přístroji, s nímž byste si mohli vyzkoušet fotografování na film? Nebo si chcete vytvořit malou analogovou sbírku? Snadno ovladatelné kinofilmové kompakty vám mohou otevřít cestu do hlubin analogové fotografie.

Helena Vyplelová
Technika
6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

Desetitisíce fotek na disku ve stovkách složek, jejichž obsah je takřka nemožné ručně roztřídit – noční můra nejednoho zapáleného (a trochu líného) fotografa. Nejeden správce fotek přitom pomůže tohle peklo vyřešit.

časopis Computer
Fotografický softwareFotoškola
Nejlepší plnoformátové fotoaparáty pro aktivní fotografy. Bezzrcadlovky i se zrcadlem

Nejlepší plnoformátové fotoaparáty pro aktivní fotografy. Bezzrcadlovky i se zrcadlem

Doporučíme nejlepší fotoaparáty s plnoformátovým snímačem, které by mohly potěšit nejen zkušenější fotografy, ale i ty začínající.

Petr BřezinaJan Pánek
Full-frame
6 nejlepších programů pro úpravu fotografií zdarma

6 nejlepších programů pro úpravu fotografií zdarma

Helena Vyplelová
Fotografický software