Konica Minolta: stolní tiskárny po velké objemy

Konica Minolta představuje nové černobílé stroje formátu A4 s označením bizhub 20 a bizhub 20P, které jsou určeny především pro kanceláře s omezeným prostorem. Nově uváděná zařízení jsou ideální tam, kde je vyžadován kontinuální tisk velkého množství dokumentů.

Přímo na menší pracoviště je určena nová černobílá multifunkce formátu A4 bizhub 20 od společnosti Konica Minolta. Kombinace tiskárny, černobílé kopírky, barevného skeneru a faxu vytvářejí z multifunkce bizhub 20 vhodné doplnění velkoobjemových zařízení formátu A3. Díky kompaktní a lehké konstrukci je stroj ideálním řešením pro menší prostory. Pro zákazníky, kteří nevyžadují funkce kopírky, skeneru či faxu, je připraven model bizhub 20P, vybavený pouze funkcí tisku.

bizhub_20_left_tray2_150dpi.jpg bizhub_20_tray2_mpt_opened_150dpi.jpg
 

Příjemně rychlá tiskárna bizhub 20P s rychlostí až 30 černobílých stran A4 za minutu a prvním výtiskem za méně jak 10 sekund obsahuje tři zásobníky papíru s celkovým objemem 750 listů papíru, které jsou doplněny ručním podavačem papíru s kapacitou 50 listů. Všechny tři zásobníky je možné kombinovat a zamezit tak přerušení tisku z důvodu nedostatku papíru. Celkem je tedy možné bez přerušení vytisknout až 800 listů papíru. Multifunkci bizhub 20 je pak možné dovybavit druhým zásobníkem papíru, díky jemuž disponuje stroj vstupní kapacitou 500 listů, doplněnou ručním podavačem pro 50 listů papíru.

Oboustranný tisk umožňuje mimo jiné také řazení listů do brožury, standardem je tisk více stran v jedné nebo ochranný vodoznak. Ten je užitečný při ochraně důvěrných informací před kopírováním, ale může také zabránit distribuci konceptů. Flexibilitu zařízení Konica Minolta bizhub 20 a bizhub 20P zvyšují funkce přímého tisku z USB a zabezpečený tisk, u kterého je vyžadováno zadání hesla přímo na panelu zařízení, před vytištěním dokumentu.

bizhub_20_Location_Picture_01_150dpi.jpg bizhub_20_Location_Picture_02_150dpi.jpg
 

Barevný skener poskytne pohodlí při snímání předloh přímo do e-mailu, ukládáním na předdefinovaný FTP server nebo přímo do připojeného USB flash disku. Rychlost skenování je až 20 černobílých stran za minutu, při snímání samostatných listů ocení uživatelé vestavěný automatický podavač dokumentů. Faxování je možné přímo z počítače bez potřeby dokumenty předem tisknout. Pokud je počítač příjemce vypnutý, zůstávají faxy uloženy přímo v zařízení a jsou příjemci doručeny při opětovném zapnutí počítače.

Tiskárna bizhub 20P a multifunkce bizhub 20 uspokojí svým ekologickým a ekonomickým charakterem i zákazníky, kteří se snaží snížit tiskové náklady a zároveň jim není lhostejný vliv na životní prostředí. Standardní oboustranný tisk pomáhá snížit spotřebu papíru, toner s vysokou životností pak zvládne potisknout až 8 000 stran. Díky své nízké spotřebě energie a inteligentnímu úspornému režimu jsou oba stroje Konica Minolta certifikovány štítkem Energy Star.

Produktový manažer Konica Minolta, Martin Doušek k novince dodává: „Nové bizhuby 20 a 20P jsou velmi zdařilou kombinací malých prostorových nároků a vysokého výkonu. Tři oddělené zásobníky umožňují okamžitý přístup až ke třem různým typům papíru, případně zamezují přerušení tisku rozsáhlých úloh z nedostatku papíru.“
 

Určitě si přečtěte

Články odjinud