Konference Digitální svět 2006

24. října 2006

Konference Digitální svět 2006, která se koná ve dnech 1. listopadu v Olomouci (Hotel Prachárna od 8.00 do 17.00) a 2. listopadu ve Štiříně u Prahy (zámek Štiřín od 8.00 do 17.00), je určena pro profesionály i pro odbornou veřejnost. Svoji prezentaci produktů z oblasti mobilní komunikace a digitální fototechniky představí všichni významní hráči na tomto poli.

Účast přislíbili: Nokia, SonyEricsson, LG, BenQ, Samsung a Motorola (mobilní telefony), FujiFilm, Kodak, Canon a Nikon (digitální fotografie), TomTom, Mio, Garmin a Blaupunkt (navigace) a Apple. Vedle prezentací aktuálních produktů a novinek pro vánoční trh je připraven pro účastníky i doprovodný program. Registrace účasti na konferenci na e-mailu: konference@setos.cz.

Témata článku: Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

Fotografie týdne: Kukačka v temném lese

Fotografie týdne: Kukačka v temném lese

Jan Amos Komenský ve svých spisech opakovaně zdůrazňuje dva podstatné motivy – totiž harmonii světa a pansofii, což jsou ale témata, která spolu úzce souvisí.

Michal Černý

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

Doporučíme nejlepší fotoaparáty s vyměnitelným objektivem, které by mohly potěšit nejen zkušenější fotografy, ale i ty začínající.

91 Helena Vyplelová

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Aktuální novinka z dílny Nikonu je nástupcem modelu P900 a pyšní se přímo obřím rozsahem optického zoomu. Že bychom stáli opět na pokraji války, jejímž motem bude kdo z nás má větší objektiv?

30 Petr Březina