Konference Digitální svět 2006

24. října 2006

Konference Digitální svět 2006, která se koná ve dnech 1. listopadu v Olomouci (Hotel Prachárna od 8.00 do 17.00) a 2. listopadu ve Štiříně u Prahy (zámek Štiřín od 8.00 do 17.00), je určena pro profesionály i pro odbornou veřejnost. Svoji prezentaci produktů z oblasti mobilní komunikace a digitální fototechniky představí všichni významní hráči na tomto poli.

Účast přislíbili: Nokia, SonyEricsson, LG, BenQ, Samsung a Motorola (mobilní telefony), FujiFilm, Kodak, Canon a Nikon (digitální fotografie), TomTom, Mio, Garmin a Blaupunkt (navigace) a Apple. Vedle prezentací aktuálních produktů a novinek pro vánoční trh je připraven pro účastníky i doprovodný program. Registrace účasti na konferenci na e-mailu: konference@setos.cz.

Témata článku: Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

Desetitisíce fotek na disku ve stovkách složek, jejichž obsah je takřka nemožné ručně roztřídit – noční můra nejednoho zapáleného (a trochu líného) fotografa. Nejeden správce fotek přitom pomůže tohle peklo vyřešit.

15 časopis Computer

Fotografie týdne: Kukačka v temném lese

Fotografie týdne: Kukačka v temném lese

Jan Amos Komenský ve svých spisech opakovaně zdůrazňuje dva podstatné motivy – totiž harmonii světa a pansofii, což jsou ale témata, která spolu úzce souvisí.

Michal Černý

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Aktuální novinka z dílny Nikonu je nástupcem modelu P900 a pyšní se přímo obřím rozsahem optického zoomu. Že bychom stáli opět na pokraji války, jejímž motem bude kdo z nás má větší objektiv?

31 Petr Březina