K nákupům bez omylů pomůže mobilní aplikace dTest

Rádce do kapsy, který pomůže s výběrem elektroniky, potravin i dalšího zboží. Pomocník, který odhalí škodlivé výrobky a poradí i s problematickou reklamací. To vše je nová mobilní aplikace časopisu dTest, kterou si spotřebitelé mohou nyní zdarma stahovat do všech mobilů na platformě Android a v nejbližší době i do telefonů Apple iPhone.

Sedm užitečných výhod na straně spotřebitele

Při nakupování v českých i slovenských obchodech budou mít zákazníci nového rádce. Mobilní aplikace dTest přináší sedm funkcí, které pomůžou při rozhodování o správném produktu. Uživatelům stačí sáhnout do kapsy a mají k dispozici:

  • výsledky testů jednotlivých výrobků
  • srovnání testovaných výrobků
  • nákupní průvodce
  • rychlé spotřebitelské rady
  • databázi nebezpečných výrobků
  • katalog "éček"
  • přímé volání do poradny dTestu

Zjistěte, co nakupujete

Mobilní aplikace dTest přináší spotřebitelům možnost okamžitého shlédnutí testu výrobku během nakupování.Stačí do aplikace zaznamenat název produktu nebo vložit čárový kód a aplikace sama vyhledá, zda je výrobek jedním z více než 9500 testovaných. Pokud ano, uživatel dostane náhled testu zdarma.

dTest_aplikace.jpg 

Úplné výsledky si budou moci bezplatně prohlédnout předplatitelé časopisu dTest. Ostatní si mohou okamžitě zaplatit za konkrétní test nebo srovnání. Testy a srovnání jsou jedinou placenou částí aplikace - zbylých pět je zcela zdarma pro všechny.

Chytrý mobil má v kapse téměř každý třetí Čech

Obrana spotřebitelů je poselstvím dTestu už od roku 1992. Od té doby se v nakupovánía marketingových praktikách firem na trhu mnohé změnilo. Proti sofistikovanějším přesvědčovacím metodám však existují také stále efektivnější prostředky, kterými se nakupující dostanou k objektivním informacím.

“K myšlence vytvořit mobilní aplikaci nás přivedlo rozšíření chytrých telefonů, které spotřebitelům umožňují řadu věcí vyřešit i ve chvíli, kdy jsou daleko od počítače s internetem. Naši aplikaci zájemci najdou v Google Play a Apple App Store jednoduše pod názvem dTest,” říká Markéta Lajdová z časopisu dTest s tím, že majitelem smartphonu je v Česku už téměř každý třetí. Dokládá to nejnovější studie Mobile Solutions, MMA a Ipsos, která udává 29% mírurozšíření “chytrých telefonů” v ČR.
 

Určitě si přečtěte

Články odjinud