Jeďte na misi s Canonem

V nedávné době spustil Canon celoevropskou fotografickou soutěž s názvem Mise, jejímž cílem je najít nové talenty v oblasti fotografie. Zúčastnit se může každý amatérský fotograf, který do 1. května přihlásí svůj soutěžní snímek. Pro vložení snímku je potřebná registrace na webu soutěže, která s sebou nese také možnost využívání příruček a návodů pro dosažení lepších výsledků.

Soutěž probíhá v osmnácti evropských zemích, kde mohou fotografové přihlásoit své snímk do jedné z lategorií: Portrét, Krajina, Makro a Sport. Vítězové z jednotlivých zemí získají fotovýbavu Canon v hodnotě 52 000 Kč a postoupí do celoevropského kola.

canon_mise.png 

Na základě rozhodnutí odborné poroty, které bude předsedat fotografka Vicki Couchmanová, dostanou autoři dvou nejlepších prací v každé kategorii (Portrét, Krajina, Sport a Makro) příležitost zúčastnit se mistrovství Evropy ve fotbale UEFA EURO 2008™ ve Vídni. Tam se pak utkají v boji o nejlepší snímek pořízený na místě.

Absolutní vítěz každé z kategorií si bude moci naplánovat fotografickou misi, jejíž průběh bude zaznamenán a koncem roku 2008 vysílán v evropských televizích.

Určitě si přečtěte

Články odjinud