Jednoduše dokonalý: kompaktní fotoaparát COOLPIX L610

9. srpna 2012

Společnost Nikon dnes představuje COOLPIX L610, snadno použitelný kompaktní fotoaparát s chytrým srdcem. S 16megapixelovým obrazovým snímačem CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod, videosekvencemi Full HD, optickou redukcí vibrací a snadným auto režimem s inteligentním systémem kontroly AF budou důležité chvíle s rodinou a přáteli překrásně a bez námahy zachyceny, aby se tak staly nádhernými vzpomínkami. Objektiv NIKKOR s 14× optickým zoomem rovněž nabízí kreativní možnosti, což z fotoaparátu COOLPIX L610 činí dokonalého společníka na jakékoliv dovolené či při zvláštní příležitosti.

Nicolas Gillet, produktový manažer divize pro spotřebitelské produkty společnosti Nikon Europe, říká: „Fotoaparát COOLPIX L610 se používá stejně snadno, jak lehce padne do ruky. Můžete jej držet bezpečně a bez jakékoliv námahy, jelikož má velmi kompaktní tělo s ergonomickým gripem. To, spolu s funkcemi jako jsou Snadný auto režim, Automatická volba motivových programů či inteligentní systém automatického zaostřování, znamená, že je postaráno o zachycení kvalitních snímků. Díky tomu se pak můžete soustředit výhradně na prožívání okamžiku se svými přáteli či rodinou.“
 

Mějte větší rozhled

Fotoaparát COOLPIX L610 disponuje výkonným objektivem NIKKOR s 14× optickým zoomem, jenž nabízí vynikající ostrost a rozlišení, dokonce i při snímání širokoúhlých záběrů na dovolené či fotografování velké skupiny přátel. 16megapixelový obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod zajišťuje přirozeně vypadající barvy, a to i když snímáte málo osvětlené scény, například večeři při svíčkách.

Režim Jednoduché panoráma rozšiřuje váš pohled na svět pořízením snímků s úhlem 360° a 180°. Při vertikálním nebo horizontálním pohybu přes snímanou scénu pořídí fotoaparát rychlou sérii snímků a okamžitě je spojí do působivého panoramatického obrazu.

Snadné zachycení nezapomenutelných fotografií

COOLPIX L610 je fotoaparát, který se postará o všechno a zajistí, že si můžete pokaždé užívat dokonalé snímky. Zvolte jeden z 19 motivových programů, který se nejlépe hodí pro vaši fotografickou situaci, nebo foťte ve snadném auto režimu a nechejte Automatickou volbu motivových programů vybrat optimální nastavení za vás. Inteligentní systém kontroly automatického zaostřování může rovněž automaticky vybrat to nejlepší zaostřovací pole pro dosažení ostrých snímků, ať je váš objekt jakýkoliv a umístěný kdekoliv v obrazovém poli.

Videosekvence Full HD 1 080p se stereofonním zvukem

Nyní můžete okamžitě filmovat v rozlišení Full HD díky samostatnému tlačítku záznamu videosekvence, které okamžitě přepne z fotografií na video. 14× optický zoom a automatické zaostřování jsou během nahrávání k dispozici a umožňují vám dostat se blíže k ději.

Převezměte kreativní kontrolu

Díky fotoaparátu COOLPIX L610 můžete být snadno kreativní při fotografování vašich snímků a zachycování videosekvencí. Menu Rychlé úpravy vám i bez počítače umožňuje vylepšit fotografie, které jste pořídili, a nabízí vám řadu filtrových efektů, jako jsou efekt Selektivní barvy, který převede váš snímek na monochromatický a potom přidá do vybrané oblasti barevný nádech, nebo Filtr typu hvězda, který přidá hvězdný efekt jasným objektům.

Fotoaparát COOLPIX L610 se dodává ve třech barvách: červené, černé a stříbrné. Prodává se za doporučenou maloobchodní cenu 4 990 Kč.


Kuba během půlhodiny rozbil nový drahý dron a třetina Čechů neumí zkopírovat soubor | Týden Živě

Kuba během půlhodiny rozbil nový drahý dron a třetina Čechů neumí zkopírovat soubor | Týden Živě

** Do redakce nám dorazil Mavic 3 a hned jsme ho rozbili ** Statistický úřad zveřejnil data, jak používáme PC a mobil ** NordPass spočítal, jaká hesla používáme nejčastěji

Jakub ČížekMartin Miksa
Týden ŽivěVideo
Recenze klávesnice Cooler Master CK352. Za málo peněz hodně muziky

Recenze klávesnice Cooler Master CK352. Za málo peněz hodně muziky

Pokud vám nevadí kabely a chcete nízko posazenou klávesnici s tichým chodem, máme pro vás novinku.

Michal Maliarov
Herní klávesniceRecenze
Přehled programů. Využijte naplno potenciál formátu PDF

Přehled programů. Využijte naplno potenciál formátu PDF

PDF je nejuniverzálnější dokumentový formát, přitom ne každý s ním umí pracovat. Když do něj úředníci skenují křivě vytisknuté dokumenty, popírají jeho smysl. Vybrali jsme šest aplikací, které vás naučí PDF využívat efektivně.

Stanislav Janů
PDFSoftware
8 důvodů, proč uživatelé iPhonu nikdy nepřejdou na Android

8 důvodů, proč uživatelé iPhonu nikdy nepřejdou na Android

** Obě největší mobilní platformy mají svůj tábor skalních příznivců ** Ti mají jasno, proč je právě iOS nebo Android jediný správný systém ** Tady je několik důvodů, proč jablíčkáři nechtějí o robotech ani slyšet

Martin Miksa
SmartphonyiPhoneAndroid
Mobilní muzeum mapuje legendární telefony od roku 1984 až po současnost. Nese i českou stopu

Mobilní muzeum mapuje legendární telefony od roku 1984 až po současnost. Nese i českou stopu

** Mobily jsou s námi již od roku 1984, teď mají svoje muzem ** Zavzpomínejte na mobilní legendy, které prošly vaším životem ** A pokud máte nějaké staré kousky v šuplíku, můžete je muzeu darovat

Martin Chroust
LegendyTelefonyHistorie
Vybíráme 15 top smartphonů pro nejnáročnější uživatele. Na Vánoce ty nejlepší z nejlepších

Vybíráme 15 top smartphonů pro nejnáročnější uživatele. Na Vánoce ty nejlepší z nejlepších

** Podívejte se na redakční výběr nejlepších špičkových smartphonů ** Nabízíme přehlídku nejpokročilejších mobilních technologií ** Cenové rozpětí je velmi široké, minimum 15 tisíc korun

Jan Láska
Smartphony
Meyer Optik Görlitz slaví 125 let své existence. Po dobách úpadku opět v plné síle

Meyer Optik Görlitz slaví 125 let své existence. Po dobách úpadku opět v plné síle

Jeden z nejstarších výrobců objektivů slaví 125. narozeniny. U této příležitosti symbolicky zakončuje táhlé období ekonomických problémů – osamostatněním firmy a otevřením nové továrny v Hamburku. Cesta za dnešním úspěchem však nebyla lehká.

Helena Vyplelová
ObjektivyTechnika