Jarní dávka aktualizací

16. dubna 2007
TWEET SDÍLET
Jarní dávka aktualizací

Hned tři aktualizace firmwaru od tří výrobců jsou k dispozici začátkem týdne. První je nový firmware pro kompakt Ricoh Caplio R5. V pořadí již šestá aktualizace by měla odstranit problémy se zvukem při přehrávání videosekvencí v operačním systému Windows Vista. Firmware ve verzi 1.61 je volně ke stažení na webu výrobce.

Druhá aktualizace se týká digitálu Leica M8 a podobně jako v předešlých aktualizacích tohoto modelu se výrobce snaží o eliminaci problému s barevným podáním obrazu. Podrobné informace včetně možnosti stažení najdete na webu Leiky.

V dnešním přehledu poslední, v historii modelu však první aktualize je určena pro digitální zrcadlovku Sigma SD14. Nový firmware s sebou přináší řadu vylepšení, jako je například synchronizace blesku s dlouhými časy nebo snazší čištění snímače. Podrobnosti včetně možnosti stažení firmwaru opět najdete na webu výrobce.

Určitě si přečtěte

Akt v těhotenství – ženy, které se nestydí za holé bříško

Akt v těhotenství – ženy, které se nestydí za holé bříško

Gravidita je příznačná silou pocitů, které dokáže hra světel a stínů zachytit lépe, než cokoliv jiného. Následující výběr aktů ukazuje, že tento žánr není cizí ani našim čtenářům.

DIGIarena.cz