Jakou chcete mít DIGIarenu?

30. června 2008
TWEET SDÍLET
Každého z nás zajímá něco jiného, někdo je technický hračička a čte pouze recenze, jiný se zase chce naučit skvěle ovládnout fotoeditor. Jak je to s vámi?

Na DIGIareně se vždycky snažíme přinášet aktuální a zajímavé informace jak ze světa digitální fototechniky, tak také z oblasti postprodukce digitálních fotografií. Nejčastěji se tak můžete na našem webu setkat s články, které vám přiblíží digitální fotoaparáty do nejmenších detailů. Druhým častým typem článků jsou pak různé návody – obecné či konkrétní – s jejichž pomocí byste měli dosáhnout lepších výsledků při fotografování, a to ať už při práci v počítači nebo přímo v terénu s digitálem na krku. Abychom však nasytili i hladové krky těch, kdo baží po kultuře, setkáte se zde také s rozhovory či recenzemi knih a výstav.

Stejně jako se vyvíjí každé odvětví, tak se vyvíjí i způsob informování ze strany médií, jejich obsah  a forma, a proto bychom od vás rádi získali zpětnou vazbu na to, jak DIGIarenu děláme. Velice si vážíme konstruktivních připomínek a komentářů, které se objevují v diskuzích pod články. Většinou se však tyto příspěvky váží k tématu daného článku, což s sebou nese do jisté míry ohraničený diskurz.

Velice rádi bychom věděli, co se vám na DIGIareně líbí, co se vám nelíbí a jak byste to zlepšili(!). Budeme vděčni i za poznámky a komnetáře ke konkrétním věcem. Zamyslete se například nad tím, zda je pro vás vyhovující struktura našich recenzí nebo by si zasloužily zjednodušené rozdělení? Vyhovují vám současné kategorie ve fotogalerii nebo jich chcete více / méně? Budeme rádi za každý podnět, který by mohl zatraktivnit návštěvu DIGIareny právě pro vás – naše čtenáře.

Diskuzi pod tímto článkem bychom rádi ponechali nemoderovanou, doufáme proto, že vaše příspěvky budou opravdu konstruktivní a k věci a vyhneme se vulgárním a nicneříkajícím příspěvkům. Je to váš prostor a vaše možnost vyjádřit svůj názor na DIGIarenu. Nemohu sice slíbit, že všechny vaše poznatky a návrhy budou uvedeny v realitu, ale doufám, že výsledkem této diskuze bude atraktivnější DIGIarena přesně podle vašich představ.