HONOR odhalil nový skládací mobilní telefon HONOR Magic Vs (5G), který nastavuje celou kategorii na novou úroveň | Honor Technologies (Czech) s.r.o.

Honor Technologies (Czech) s.r.o.

HONOR odhalil nový skládací mobilní telefon HONOR Magic Vs (5G), který nastavuje celou kategorii na novou úroveň

HONOR odhalil zbrusu nový skládací mobilní telefon HONOR Magic Vs, který bourá dosavadní možnosti této kategorii. V tuto chvíli se jedná o vůbec nejlehčí a nejtenčí skládací mobilní telefon s tak velkou kapacitou baterie. Díky pokročilé unikátní technologii pantu není při zavření žádná mezera. Zamezí se tak mechanickému poškození, ale zaručí to také nádherný pohlcující zážitek ze sledování obsahu na opravdu velké obrazovce.

Nový trend v kategorii skládacích mobilních telefonů s průlomovým designem pantu

Výjimečně tenký a lehký. HONOR Magic Vs je jen 12,9 mm tenký v zavřeném stavu a váží pouhých 261 g. To z něj dělá nejlehčí skládací chytrý telefon současnosti. Je vybavený extra velkou kapacitou 5000mAh baterií, největší baterií v kategorii v tuto chvíli existujících skládacích mobilních telefonů, připravený pro celodenní výdrž. Nádherný dokonale symetrický a ničím nerušený design se postará o prémiový zážitek už na první pohled. Díky sofistikovanému designu pantu, HONOR Magic Vs zavřete bez mezery, zároveň si užijete plynulý nepřerušený design, když je telefon otevřený.

HONOR Magic Vs dosáhl také velmi lehké váhy díky super lehké konstrukci pantu bez jakéhokoli závitu a unikátní technologii v podstatě jediného kusu, kdy se extrémně zredukoval počet komponentů použitých na pant z 92 na 4. To dopomohlo k také větší odolnosti. Pant je vyrobený z materiálů, které se běžně využívají pro letecký a kosmický průmysl. Pant HONOR Magic Vs je testovaný pro výdrž přes 400 000 ohnutí, což znamená časový ekvivalent 10ti let se 100 ohnutími telefonu za den. To je úplně nový benchmark v kategorii skládacích mobilních telefonů.

Velký duální displej pro výjimečný zážitek

HONOR Magic Vs překonává existující skládací telefony, které často přichází s velkým a velmi úzkým displejem. Naproti tomu HONOR Magic Vs nabídne 6,45" displej při zavřeném stavu, se s uživatelsky velmi příjemným poměrem 21:9 a 90% poměrem obrazovky k tělu. Jednoduše si tak můžete prohlížet jakýkoli obsah nebo ovládat text. Při rozbaleném stavu se HONOR Magic Vs postará o zážitek jako při používání tabletu s extra širokým 7,9" vnitřním displeji. Perfektní pro všechny, kdo se neobejdou bez multi-taskingu a zobrazení více oken naráz.

Displej HONOR Magic Vs podporuje 100% DCI-P3 barevnou škálu se 1,07 miliardou barev. Užijete si tak opravdové dechberoucí a skutečné barvy. Obnovovací frekvence 120 Hz garantuje pohlcující zážitek při sledování filmů, brouzdání po internetu nebo hraní her.

Výpočetní fotografie a pokročilé audio

HONOR Magic Vs má ve výbavě trojitý systém fotoaparátů: 54Mpx hlavní fotoaparát se světelným senzorem Sony IMX800, 50Mpx ultra širokoúhlý a makro hlavní fotoaparát a 8MPx fotoaparát se 3x optickým zoomem. Při fotografování nebo natáčení videí se tak můžete spolehnout na profesionální výsledky. Díky výkonné softwarové výbavě HONOR Image Engine včetně zabudované podpory umělé inteligence HONOR Magic Vs řadí mezi nejlépe vybavené mobilní telefony pro fotografování a natáčení ve velmi vysoké kvalitě za jakýchkoli podmínek.

Bezkonkurenční celodenní výdrž baterie

HONOR Magic Vs pohání mobilní platforma Qualcomm® Snapdragon® 8+ Gen 1 zaručující výkonnost vlajkové lodi. S pokročilou technologií GPU a CPU a chytrou úsporou výkonnosti, se HONOR Magic Vs postará o velmi plynulý uživatelský zážitek s velmi rychlou odezvou. Paměťová výbava čítá 8 GB RAM a 256 GB ROM úložiště nebo příp. varianta 12 GB RAM + 256 GB / 512 GB ROM úložiště, což významně přispívá také k celkové rychlosti procesoru.

Duální TEE systém pro vylepšené zabezpečení soukromí a citlivých dat

HONOR Magic Vs přichází s duálním TEE (Trusted Execution Enviroment) systémem zabezpečení vyvinutým společně se společností Qualcomm. Citlivá data jsou tak oddělená na separátním čipu, stejně tak jsou více anonymizovaná a splňují mezinárodní i evropské normy. HONOR Magic Vs běží na novém uživatelském rozhraní MagicOS 7.0 postaveném na operačním systému Android 12. Můžete se tak spolehnout na přidané možnosti multi-taskingu a zvýšenou výkonnost telefonu. HONOR Magic Vs podporuje 66W rychlonabíjení, na 100 % dobijete jen za pouhých 46 minut.

Určitě si přečtěte

Články odjinud