Hlasování v soutěži NIKON KALENDÁŘ 2010 začíná!

Hlasování v soutěži NIKON KALENDÁŘ 2010 začíná!

Fotosoutěž NIKON KALENDÁŘ 2010 se dostala do další etapy, a tou je hlasování o nejlepší snímek s tématikou „moje srdeční záležitost“. Až do 15. září měli všichni nadšení profesionální i amatérští fotografové možnost do soutěže posílat své fotografie pořízené fotoaparátem značky Nikon. Galerie byla nyní uzavřena a od 16. září je možné pro přihlášené fotografie hlasovat. Vyhledávat fotografie v galerii můžete pomocí zadání jména autora nebo čísla snímku. Procházet galerii je možné podle vzestupného nebo sestupného řazení fotografií dle jejich číselného označení. Hlasování pro širokou veřejnost potrvá až do půlnoci 15. října 2009.

Hlasující veřejnost vybere nejlepší snímek, jehož autor získá poukaz na odběr zboží v hodnotě 10 000 Kč. Odborná porota zvolí mezi všemi soutěžními snímky padesát nejlepších, které budou prezentovány na výstavě pořádané společností Nikon. Z této padesátky vybere opět odborná porota dvanáct snímků, které se stanou součástí prestižního NIKON KALENDÁŘE 2010, a vybere také absolutního vítěze, který získá poukaz na odběr zboží Nikon v hodnotě 50 000 Kč.

Dne 11. listopadu 2009 se uskuteční slavnostní večer, na kterém budou oficiálně vyhlášeny výsledky, předány ceny a kalendář bude pokřtěn modelkou Kateřinou Konvalinkou Průšovou. Během večera proběhne také dražba jednoho výtisku tohoto exklusivního kalendáře. Výtěžek z dražby věnuje společnost NIKON spol. s r.o. Klinice dětské hematologie a onkologie UK 2. LF a FN v Motole.

Rozhodnout o vítězi můžete i vy! Hlasujte na www.nikon-kalendar.cz/galerie/.

Určitě si přečtěte

Články odjinud