Hama: Tři nové univerzální dálkové spouště

8. listopadu 2010
TWEET SDÍLET

Zajímavou novinku představila Hama. Jedná se o tři dálkové spouště pro digitální fotoaparáty. V nabídce je klasická kabelová spoušť, dále kabelová spoušť s časovačem a poslední je bezdrátová dálková spoušť. Ve všech případech je systém stejný. Jednotka dálkové spouště je shodná, ale specifický konektor, který potřebujete pro svůj digitální fotoaparát, se prodává zvlášť. Pokud si tedy pořídíte novou zrcadlovku od jiného výrobce, stačí vyměnit kabel a dálková spoušť zůstává stejná. Bezdrátová verze samozřejmě obsahuje vysílač i přijímač, ke kterému se odpovídající kabel připojí. Základní drátová spoušť stojí 15 Euro, bezdrátová spoušť a verze s časovačem stojí 59 Euro každá. Za samostatné kabely, které přes adaptér připojíte, zaplatíte od 7,99 až 9,99 Euro.

Klepněte pro větší obrázek

Zdroj: photographyblog

Určitě si přečtěte

6 nejlepších volně dostupných programů pro úpravu fotografií

6 nejlepších volně dostupných programů pro úpravu fotografií

Na internetu najdeme řadu tzv. free fotoeditačních programů, které se mohou stát alternativou k placeným aplikacím. Řada z nich nabízí opravdu široké možnosti úprav fotografií. Které patří mezi ty nejlepší?

33 Helena Vyplelová

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Aktuální novinka z dílny Nikonu je nástupcem modelu P900 a pyšní se přímo obřím rozsahem optického zoomu. Že bychom stáli opět na pokraji války, jejímž motem bude kdo z nás má větší objektiv?

34 Petr Březina

Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Proč s sebou nosit mobil a fotoaparát, když můžete mít vše v jednom, navíc i s velmi slušnou videokamerou. Smartphony válcují nejen levné, ale už i pokročilé kompakty. Po kterých byste měli sáhnout?

16 Petr Březina