Gimbal Zhiyun Smooth 5S může mít až tři výkonná světla

Gimbal Zhiyun Smooth 5S může mít až tři výkonná světla

Nový gimbal Smooth 5S určený pro chytré telefony má několik aktualizovaných funkcí, jako je prvotřídní stabilizace obrazu, díky které je gimbal výkonnější a kompatibilní s většími mobily. Mezi další funkce patří výkonné vestavěné LED světlo a baterie, která vydrží až 25 hodin (při použití světel až 2,5 hodiny).

ZHIYUN SMOOTH 5S_05_121890.png

Magnetické ocelové motory mají aktualizovaný algoritmus, který zvládne telefony větší velikosti. Širší svorka telefonu podporuje externí objektivy. Gimbal je vybaven intuitivním ovládacím panelem a kolečkem, které umožňuje snadné nastavení režimu snímání, včetně PF, L, F, POV a dalších parametrů. Při spárování s aplikací ZY Cami pomocí ovládacího kolečka snadno nastavit zoom a zaostření.

S použitím aplikace ZY Cami má uživatel přístup ke kreativním nastavením, jako je ovládání gesty, mezi něž se řadí spuštění nahrávání. Dále SmartFollow, které sleduje objekt v obrazu, a DollyZoom, které vašim videím dodá filmový vzhled.

ZHIYUN SMOOTH 5S WHITE5.jpgZHIYUN SMOOTH 5S GREY7.jpgZHIYUN SMOOTH 5S GREY4.jpg

Kromě nového vestavěného LED světla s výkonem 300 lumenů lze na gimbal připevnit také dvě magnetická světla navíc. Světla disponují barevnou teplotou 5 000 K a indexem CRI 90+. Teplotu barev lze upravit prostřednictvím dodaných filtrů.

Nový gimbal bude dostupný v průběhu listopadu 2022 s doporučenou prodejní cenou:

  • Zhiyun Smooth 5S šedá/bílá – 5 790 Kč / 230 €
  • Zhiyun Smooth 5S Combo šedá/bílá – 7 390 Kč / 296 €

Určitě si přečtěte

Články odjinud