Foťte a publikujte v tištěném časopise DIGI

1. listopadu 2004
TWEET SDÍLET
Foťte a publikujte v tištěném časopise DIGI
Máte exkluzivní možnost, aby se i vaše fotografie objevily v některém z čísel tištěného DIGI!!! Stačí jen snímky poslat do redakce. Autor zveřejněného snímku obdrží výtisk časopisu zdarma.

Web digi.zive.cz má svoji starší sestru. Je jím tištěná podoba časopisu DIGI, ve které podobně tak jako na webu vycházejí zajímavé technické rady a nápady, fotoškola, cestopisy, kulturní rubrika a navíc i rozhovory se známými českými a zahraničními autory. Lepší představu o časopisu si můžete udělat přímo kliknutím na odkaz časopis DIGI, který najdete na horní liště vpravo.
 
Web a časopis pojí touha redaktorů přinést čtenářům co nejlepší a nejkompletnější přehled techniky, rad, kulturního zpravodajství z fotografického dění a také umožnit vám – našim čtenářům, své nejpodařenější snímky zveřejnit. Není to tedy jen odkaz Galerie na webu, ale i rubrika Galerie čtenářů v tištěném DIGI, kde se mohou objevit vaše snímky.

Při sestavování minulého čísla DIGI oslovila redakce právě některé z autorů, kteří své fotografie umístili na digi.zive.cz, a poté reprodukovala jejich snímky. V příštím čísle to mohou být vaše fotografie, jež se v časopise objeví. Budeme také nadále pokračovat v oslovování profesionálních fotografů, ale nebojte se poslat nám svoje snímky sami. Mohou se tak objevit po boku zkušených fotografů. Galerii čtenářů jsme rozšířili ze tří na čtyři strany. Na tomto počtu zůstaneme a chceme celé čtyři stránky vyplnit těmi nejpodařenějšími fotografiemi čtenářů.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Ukázka rubriky Galerie čtenářů z aktuálního šestého čísla DIGI

Jak se dostat do Galerie čtenářů v tištěném časopisu DIGI?

Stačí, abyste poslali své snímky s krátkou popiskou zahrnující:
jméno autora fotografie, název fotografie, fotoaparát, objektiv, clonu, čas, ohnisko, případně použité filtry na adresu: digiskola@cpress.cz. Do předmětu zprávy prosím uveďte "Galerie čtenářů".
Redakce vybere ty nejlepší snímky, které v některém z následujících čísel časopisu uveřejní, a za odměnu autorům pošle výtisk DIGI. 

 

Témata článku: Časopis DIGIfoto

Určitě si přečtěte

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

Desetitisíce fotek na disku ve stovkách složek, jejichž obsah je takřka nemožné ručně roztřídit – noční můra nejednoho zapáleného (a trochu líného) fotografa. Nejeden správce fotek přitom pomůže tohle peklo vyřešit.

15 časopis Computer

Akt v těhotenství – ženy, které se nestydí za holé bříško

Akt v těhotenství – ženy, které se nestydí za holé bříško

Gravidita je příznačná silou pocitů, které dokáže hra světel a stínů zachytit lépe, než cokoliv jiného. Následující výběr aktů ukazuje, že tento žánr není cizí ani našim čtenářům.

DIGIarena.cz

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Aktuální novinka z dílny Nikonu je nástupcem modelu P900 a pyšní se přímo obřím rozsahem optického zoomu. Že bychom stáli opět na pokraji války, jejímž motem bude kdo z nás má větší objektiv?

35 Petr Březina