5
Fotogalerie

Fotosoutěž se Sony, DIGIfotem a DIGIarenou

Baví vás reportážní fotografie a rádi byste nový digitál? Pak neotálejte a zúčastněte se letní fotografické soutěže o fotoaparát.

Když se jaro přehoupne do léta a nastane čas dovolených, tisíce lidí vyrážejí na cesty za humna, do blízké Evropy i do odlehlých končin celého světa. Nepochybujeme, že naši čtenáři s sebou balí fotografické nádobíčko, proto vám spolu s firmou Sony a časopisem DIGifoto přinášíme letní fotosoutěž. Všude na svých cestách potkáte lidi – i kdybyste šli jen do sousední ulice.

Zachyťte je svým fotoaparátem, nejen jak si užívají cestovatelské vášně, ale také ve chvílích odpočinku po náročném treku, u lahodné kávy ve stylové kavárně, nebo třeba jak si máčejí unavené nohy ve fontáně. Pošlete nám snímky lidí, z nichž bude na první pohled dýchat léto, cesty a dobrodružství.

Co je ve hře?

Hlavní výhrou je digitální fotoaparát Sony Cyber-shot DSC-H9, soutěžící na druhém a třetím místě získá roční předplatné časopisu DIGIfoto. Uzávěrka soutěže je 24. srpna 2007, vyhlášení výsledků včetně vítězných snímků najdete v DIGIfotu 9/2007 a samozřejmě i u nás na webu.

Podmínky soutěže jsou následující:

  • Do soutěže budou přijímány buď jednotlivé snímky, nebo tematické série nejvýše pěti fotografií
  • Minimální velikost delší strany snímku je 1 200 px, maximální datová velikost 3 MB
  • Snímky vkládejete do zvláštní soutěžní kategorie v naší fotogalerii
  • Fotografie zaslané emailem nebudou z technických důvodů akceptovány

Jak se zúčastnit?

Účast v soutěži je velice jednoduchá, vybrané soutěžní fotografie vložíte do fotogalerie DIGIareny, kde je vytvořena speciálně pro tyto účely soutěžní kategorie. V den uzávěrky soutěže bude soutěžní kategorie uzamčena pro vkládání dalších fotografií.

Pro ty, kdo již využívají naši fotogalerii je účast v soutěži velmi jednoduchá, stačí se pouze přihlásit pod svým uživatelským jménem a heslem a do kategorie Letní fotosoutěž se Sony vložit zvolené snímky.

Pokud ještě nemáte v naší fotogalerii založen vlastní účet, není nic jednoduššího, než tak učinit. Mimo účasti v soutěži o Sony cyber-shot DSC-H9 samozřejmě budete moci plně využívat všechny ostatní funkce naší fotogalerie.

Před vložením soutěžních snímků je nutné provést jednoduchou registraci v naší databázi. Na registrační stránce stačí vyplnit přezdívku, kterou budete používat, email a heslo. Poté vám bude na email zaslána informace o přístupovém heslu pro přihlášení do soutěžní galerie.

01.png

Pokud již využíváte stávající galerii nebo diskuzní fórum DIGIareny můžete se přihlásit pod stejnou přezdívkou a heslem. To stejné platí i naopak, pokud se zaregistrujete pro účely soutěže, můžete vkládat fotografie i do galerie DIGIareny.

Dalším krokem je přihlášení do galerie, na přihlašovací stránce vyplníte uživatelské jméno (přezdívka, kterou jste zvolili při registraci) a heslo, které vám bylo zasláno emailem.

02.png

Fotografie vložíte kliknutím na odkaz Nahrát fotografie“, který otevře nové dialogové okno.

03.png

V novém okně vyplníte všechna povinná pole a vybraný snímek vložíte pomocí tlačítka „Procházet“. Pokud chcete, můžete doplnit fotografii i krátkým komentářem pro ostatní soutěžící a zvolit, zda ji mohou hodnotit a komentovat, případně, zda chcete být upozorněni emailem na nové komentáře. V roletce pro výběr kategorie nazapomeňte zvolit Letní fotosoutěž se Sony“.

04.png

Po vložení se fotografie zobrazí mezi ostatními snímky v soutěžní kategorii. V průběhu trvání soutěže můžete samozřejmě snímky vyměnit. Do konečného výběru budou zařazeny snímky, vložené do galerie k datu 24. srpna. Pod svými fotografiemi najdete odkaz Administrace: Upravit údaje“, po kliknutí na něj můžete editovat údaje uvedené u snímku, případně jej smazat a vložit do galerie jiný.

06.png

Přejeme vám dobré světlo a mnoho štěstí při výběru soutěžních snímků.

Do soutěžní galerie přejdete kliknutím zde.

Určitě si přečtěte

Články odjinud