Fotosoutěž na Fujisvětu

23. července 2004
TWEET SDÍLET

Klepněte pro větší obrázekBrouzdáte po webu? Pokud vás zajímá fotografie, neměla by vám uniknout adresa www.fujisvet.cz.
Na tomto webu právě probíhá fotosoutěž s názvem Léto u vody. Potrvá až do 20. září tohoto roku a vybraní tři nejlepší autoři získají podvodní fotoaparát QuickSnap Marine. Zúčastnit se může každý, kdo si zde do soukromého alba vloží fotografie.

Album si můžete založit po nezbytné registraci. Zaregistrovaní uživatelé mohou například také poslat zakázku do fotosběrny nebo si stáhnout aktuální verzi programu Offline klient pro pohodlné nachystání obrazových dat bez připojení k internetu. Z této stránky můžete také poslat svým přátelům elektronickou pohlednici.

Určitě si přečtěte

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Aktuální novinka z dílny Nikonu je nástupcem modelu P900 a pyšní se přímo obřím rozsahem optického zoomu. Že bychom stáli opět na pokraji války, jejímž motem bude kdo z nás má větší objektiv?

36 Petr Březina

Petr Březina
Technika
6 nejlepších volně dostupných programů pro úpravu fotografií

6 nejlepších volně dostupných programů pro úpravu fotografií

Na internetu najdeme řadu tzv. free fotoeditačních programů, které se mohou stát alternativou k placeným aplikacím. Řada z nich nabízí opravdu široké možnosti úprav fotografií. Které patří mezi ty nejlepší?

33 Helena Vyplelová

Helena Vyplelová
Software