Fotografujte sever a vyhrajte

19. dubna 2007
TWEET SDÍLET

V polovině května (18. – 20.) se uskuteční v Bratislavě mezinárodní akce NORDFEST – Dni severského filmu, hudby a cestovania. Cílem je přiblížit nejen kulturu a historii severských zemí. Na programu jsou oficiální prezentace severských krajin , přeshlídka severských filmů, cestovatelské besedy a výstava fotografií.

Právě zmíněná výstava fotografií bude vyústěním fotografické soutěže NORDFEST – Cestovateľ. Tématem soutěže je volná prezentace života, kultury a přírody skandinávských zemí. Uzávěrka přihlášek je 5. května 2007. Pro vítěze soutěže je připraven digitální fotoaparát Fujifilm FinePix S9600, cena na druhém a třrtím místě je kompakt Panasonic Lumix FX3. Podrobné informace o soutěž najdete na webu festivalu.

Prvních sto nejlepších fotografií bude vystaveno v rámci festivalu v Domu kultury Ružinov v Bratislavě.

 

Určitě si přečtěte

Akt v těhotenství – ženy, které se nestydí za holé bříško

Akt v těhotenství – ženy, které se nestydí za holé bříško

Gravidita je příznačná silou pocitů, které dokáže hra světel a stínů zachytit lépe, než cokoliv jiného. Následující výběr aktů ukazuje, že tento žánr není cizí ani našim čtenářům.

DIGIarena.cz

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

Desetitisíce fotek na disku ve stovkách složek, jejichž obsah je takřka nemožné ručně roztřídit – noční můra nejednoho zapáleného (a trochu líného) fotografa. Nejeden správce fotek přitom pomůže tohle peklo vyřešit.

15 časopis Computer

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Nikon Coolpix P1000 – fotoaparát nebo dalekohled?

Aktuální novinka z dílny Nikonu je nástupcem modelu P900 a pyšní se přímo obřím rozsahem optického zoomu. Že bychom stáli opět na pokraji války, jejímž motem bude kdo z nás má větší objektiv?

31 Petr Březina