Fotografická soutěž NikonClubu Česká republika je ve finále

Od jara loňského roku do konce března 2010 pořádá sdružení příznivců techniky Nikon, NikonClub Česká republika, prestižní fotografickou soutěž. Po šesti tématických kolech se její úcastníci probojovali do finále, v němž odborná porota složená ze členů Asociace profesionálních fotografů (Dagmar Pavlíková, Stanislav Pokorný, Jiří Heller) vybírá nejhezčí a fotograficky nejhodnotnější vítězný snímek.

Lukáš Sieger, místopředseda klubu a duchovní otec celé soutěže, k závěrečnému hodnocení říká: “Celý rok bylo velice zajímavé porovnávat hodnocení zkušených porotců s paralelně probíhajícím klubovým hlasováním. Proto i v samotném finále vyhlašujeme dvě vítězné fotografie v kategorii Nejlepší snímek soutěže. Jednu určí výběr odborné poroty, která nám s celou soutěží výrazně pomohla a zajistila velmi kvalitní, byť přísné hodnocení. O druhém vítězi pak rozhodnou výsledky finálního klubového hlasování.”

Do tohoto hlasování se může zapojit kterýkoliv registrovaný člen NikonClubu ČR a to až do neděle 21. března 2010, na stránkách www.nikonclub.cz.

Vítězné fotografie spolu s dalšími jmény nejaktivnějších a nejúspěšnějších autorů celé soutěže budou slavnostně vyhlášeny v rámci letošního prvního klubového setkání a to v úterý 30. 3. 2010 v prostorách vinného restaurantu a cafe baru Bresto. Pro vítěze jsou přichystány hodnotné dary nejen od samotného NikonClubu, ale i od partnerů celé soutěže, jimiž jsou společnosti EKG foto, HUMI Outdoor, Macroworld a v neposlední řadě i Nikon ČR. mohou rozhodnout o vítězi!

Určitě si přečtěte

Články odjinud