FOTOEXPO 2017 – to nejlepší z fototechniky!

Prezentace klienta 12. října 2017
TWEET SDÍLET
(Inzerce) Již příští sobotu bude v Národním domě na Vinohradech zahájen pátý ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO 2017. Akce plná novinek a současných trendů z oblasti fotografické techniky a příslušenství.

Produkty Nikonu pravidelně sbírají prestižní ocenění jako je EISA, TIPA nebo Red Dot Award. V rámci oslav 100. výročí založení společnost představila další plnoformátovou digitální zrcadlovku Nikon D850, která překonává všechny dosud obvyklé standardy. Na expozici bude vedle Nikon D7500 a D500 hlavním lákadlem. K vidění budou také nové objektivy Nikkor.

Klepněte pro větší obrázek

Společnost Canon se pochlubí videokamerou Canon EOS C200. První filmová kamera systému Cinema EOS, která podporuje nový záznamový formát RAW – Cinema RAW Light. Dalším prezentovaným produktem bude Canon EOS 6D Mark II, full-frame digitální zrcadlovka, která míří na pokročilé amatéry a profesionální fotografy. Vůbec první fotoaparát z dílny Canon, který pořizuje časosběrné snímky ve 4K rozlišení se současně může pochlubit intervalovým časovačem.

Klepněte pro větší obrázek

Fujifilm představí nejnovější model X-E3, který bude uvedený na český trh začátkem října. Fotoaparát byl zdokonalen, aby maximalizoval funkční výkon na nejvyšší možnou úroveň a vytvořen ve snaze o dosažení minimalismu a stimulace smyslů svých uživatelů s cílem podnítit skutečný záměr fotografa. Nebude chybět ani první středoformátový bezzrcadlový digitální fotoaparát od Fujifilmu – GFX 50s a nový hybridní digitální instantní fotoaparát INSTAX SQUARE SQ10 se čtvercovým formátem fotografií.

Klepněte pro větší obrázek

AVACOM Prisma FG-10 s technologií Qualcomm Quick Charge 3.0 na vstupu i výstupu je jedinou powerbankou na trhu, která dokáže signalizovat probíhající rychlonabíjení. A to samostatně pro nabíjení powerbanky a samostatně pro nabíjení připojeného zařízení.

Hama ukáže dlouho očekávanou novinku, kterou je objektiv SIGMA 135/1.8 DG HSM ART společně s novým objektivem SIGMA 24-70/2.8 DG OS HSM ART. Obě novinky nabízí moderní kovový design z nových materiálů a novou optickou konstrukcí.

Klepněte pro větší obrázek

Pro příznivce značky Epson a kvalitního tisku bude připravena profesionální fototiskárna vybavená řadou funkcí -  Epson SC-800. Tento model se svým štíhlým a elegantním designem určuje nový standard fototiskáren A2+ a ztělesňuje ideální doplněk každého fotografa.

Klepněte pro větší obrázek

Na stánku Vydavatelství Zoner Press si budou moci účastníci prolistovat a zakoupit knihy s fotografickou tématikou za akční ceny. Nebudou chybět čerstvé novinky, jako například titul Skvělé fotografie přímo z fotoaparátu, Photoshop a Lightroom, kniha oblíbeného fotografa Bryana Petersona Naučte se používat barvu kreativně nebo novinka od světově uznávaného bestsellerového autora Scotta Kelbyho To nejlepší z digitální fotografie.

Český program pro správu a editaci fotografií Zoner Photo Studio X získal v září už svou čtvrtou aktualizaci a všechny čerstvé novinky si budete také moci vyzkoušet. Patří mezi ně i unikátní retušovací štětec, který na světě nemá konkurenci či nové vrstvy úprav v modulu Editor.

Základní vstupenku za zvýhodněnou cenu zakoupíte v předprodeji za 250 Kč.

Bližší info k veletrhu a festivalu FOTOEXPO 2017, který se koná 21. 10. 2017 v Národním domě na Vinohradech naleznete na www.fotoexpo.cz. Sledovat aktuality můžete také na Facebooku a Instagramu.

 

 

Určitě si přečtěte

Fotografie týdne: Pohlazení – o smrti a její důležitosti pro bytí

Fotografie týdne: Pohlazení – o smrti a její důležitosti pro bytí

Středověký člověk, jak upozorňuje Jacques Le Goff, má ke smrti dvojí silný vztah. Smrt je především branou do nebe. Je tím, pro co žijeme, můžeme sledovat těšení se na smrt, která je vysvobozením z pozemského utrpení a strádání.

Michal Černý