FOTOEXPO 2017 – to nejlepší z fototechniky!

Prezentace klienta 12. října 2017
TWEET SDÍLET
(Inzerce) Již příští sobotu bude v Národním domě na Vinohradech zahájen pátý ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO 2017. Akce plná novinek a současných trendů z oblasti fotografické techniky a příslušenství.

Produkty Nikonu pravidelně sbírají prestižní ocenění jako je EISA, TIPA nebo Red Dot Award. V rámci oslav 100. výročí založení společnost představila další plnoformátovou digitální zrcadlovku Nikon D850, která překonává všechny dosud obvyklé standardy. Na expozici bude vedle Nikon D7500 a D500 hlavním lákadlem. K vidění budou také nové objektivy Nikkor.

Klepněte pro větší obrázek

Společnost Canon se pochlubí videokamerou Canon EOS C200. První filmová kamera systému Cinema EOS, která podporuje nový záznamový formát RAW – Cinema RAW Light. Dalším prezentovaným produktem bude Canon EOS 6D Mark II, full-frame digitální zrcadlovka, která míří na pokročilé amatéry a profesionální fotografy. Vůbec první fotoaparát z dílny Canon, který pořizuje časosběrné snímky ve 4K rozlišení se současně může pochlubit intervalovým časovačem.

Klepněte pro větší obrázek

Fujifilm představí nejnovější model X-E3, který bude uvedený na český trh začátkem října. Fotoaparát byl zdokonalen, aby maximalizoval funkční výkon na nejvyšší možnou úroveň a vytvořen ve snaze o dosažení minimalismu a stimulace smyslů svých uživatelů s cílem podnítit skutečný záměr fotografa. Nebude chybět ani první středoformátový bezzrcadlový digitální fotoaparát od Fujifilmu – GFX 50s a nový hybridní digitální instantní fotoaparát INSTAX SQUARE SQ10 se čtvercovým formátem fotografií.

Klepněte pro větší obrázek

AVACOM Prisma FG-10 s technologií Qualcomm Quick Charge 3.0 na vstupu i výstupu je jedinou powerbankou na trhu, která dokáže signalizovat probíhající rychlonabíjení. A to samostatně pro nabíjení powerbanky a samostatně pro nabíjení připojeného zařízení.

Hama ukáže dlouho očekávanou novinku, kterou je objektiv SIGMA 135/1.8 DG HSM ART společně s novým objektivem SIGMA 24-70/2.8 DG OS HSM ART. Obě novinky nabízí moderní kovový design z nových materiálů a novou optickou konstrukcí.

Klepněte pro větší obrázek

Pro příznivce značky Epson a kvalitního tisku bude připravena profesionální fototiskárna vybavená řadou funkcí -  Epson SC-800. Tento model se svým štíhlým a elegantním designem určuje nový standard fototiskáren A2+ a ztělesňuje ideální doplněk každého fotografa.

Klepněte pro větší obrázek

Na stánku Vydavatelství Zoner Press si budou moci účastníci prolistovat a zakoupit knihy s fotografickou tématikou za akční ceny. Nebudou chybět čerstvé novinky, jako například titul Skvělé fotografie přímo z fotoaparátu, Photoshop a Lightroom, kniha oblíbeného fotografa Bryana Petersona Naučte se používat barvu kreativně nebo novinka od světově uznávaného bestsellerového autora Scotta Kelbyho To nejlepší z digitální fotografie.

Český program pro správu a editaci fotografií Zoner Photo Studio X získal v září už svou čtvrtou aktualizaci a všechny čerstvé novinky si budete také moci vyzkoušet. Patří mezi ně i unikátní retušovací štětec, který na světě nemá konkurenci či nové vrstvy úprav v modulu Editor.

Základní vstupenku za zvýhodněnou cenu zakoupíte v předprodeji za 250 Kč.

Bližší info k veletrhu a festivalu FOTOEXPO 2017, který se koná 21. 10. 2017 v Národním domě na Vinohradech naleznete na www.fotoexpo.cz. Sledovat aktuality můžete také na Facebooku a Instagramu.

 

 

Určitě si přečtěte

Naučte se fotografovat portrét ve 4 jednoduchých krocích

Naučte se fotografovat portrét ve 4 jednoduchých krocích

Portrétní fotografie je jedním z nejrozšířenějších témat především mezi amatérskými fotografy. V našem okolí je spousta zajímavých osob, které by stály za vyfocení. Vyfotit je ale tak, aby byla fotka dobrá a aby měla atmosféru, nemusí být úplně jednoduché.

3 Petr Březina

Vybrali jsme 7 nejlepších levných zrcadlovek, které si teď můžete koupit

Vybrali jsme 7 nejlepších levných zrcadlovek, které si teď můžete koupit

Digitální fotoaparát může být zdrojem radosti, štěstí, ale především i „nakopnutím“ ke kreativnímu ztvárnění reality u mnoha začínajících fotografů. Vánoční svátky se blíží a s nimi také ideální období pro výhodné nákupy.

29 Petr Březina

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

8 tipů na nejvýhodnější pokročilé kompaktní fotoaparáty. A proč jsou lepší než fotomobily

Malé kompaktní fotoaparáty jsou vhodné i pro pokročilé fotografy. Nabízejí výbornou obrazovou kvalitu a maximální kontrolu nad procesem fotografování. Současně jsou vždy po ruce.

36 Helena Vyplelová

Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Vybrali jsme nejlepší fotomobily. Všechny nejsou drahé, začínají už nad 4 tisíci

Proč s sebou nosit mobil a fotoaparát, když můžete mít vše v jednom, navíc i s velmi slušnou videokamerou. Smartphony válcují nejen levné, ale už i pokročilé kompakty. Po kterých byste měli sáhnout?

16 Petr Březina