FOTOEXPO 2017 – Největší fotoshow v ČR!

Reklama 21. září 2017
TWEET SDÍLET
(Inzerce) Opět po roce bude Národní dům na Vinohradech hostit přední značky fotografické techniky a příslušenství. V sobotu, 21. října 2017, bude zahájen jubilejní 5. ročník veletrhu a festivalu současné fotografie.

To nejnovější ze světa fotoaparátů představí Nikon, Canon, Fujifilm, Olympus a Sony, Zeiss předvede špičkové objektivy, Eizo se pochlubí novými monitory, Zoner Photo Studio nabídne foto software, trendy tisk pak Saal Digital. Zajímavé ale jistě budou i produkty dalších více jak čtyřiceti předních značek fotografického příslušenství.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Pro ty, kteří chtějí prohloubit své znalosti, nebo se inspirovat prací úspěšných fotografů je připravených přes čtyřicet workshopů, besed a audiovizuálních projekcí na velkých plátnech. Můžete se těšit na svatební reportáže, panoramatické fotografie krajiny, focení architektury, produktové a makro fotografie, focení pro sociální sítě, portrétní fotky nebo foto make-up. Balkón bude tradičně patřit světlům a dokonalým aktům.

Ojedinělá je i letošní účast fotografických osobností napříč všemi směry ve fotografii. George Karbus se podělí o své zážitky z cest po světových oceánech. Pro příznivce zachycení krás ženského těla je připravená beseda s dekadentním fotografem Petrem Jedinákem a vyhledávaným Janem Svobodou. Zážitky se zákulisí Burning Man Festivalu povypráví Marek Musil. Neméně poutavé bude představení i dalších dvou desítek osobností.

Klepněte pro větší obrázek

Návštěvník se seznámí s aktuálními trendy, poradí se s odborníky na danou problematiku a hlavně si vše osobně vyzkouší. Připravené jsou tematické stages s exotickými a glamour modelkami nebo projekce fotografií originálních a úspěšných zahraničních fotografů – FOTO FRESH.

Podrobné programové schéma a informace k jednotlivým workshopům a besedám jsou k dispozici na webu www.fotoexpo.cz.

Základní vstupenku za zvýhodněnou cenu zakoupíte v předprodeji za 250 Kč.

FOTOEXPO 2017 se koná 21. října 2017 v Praze. Sledovat aktuality můžete také na Facebooku a Instagramu.

Určitě si přečtěte

Nejlepší plnoformátové fotoaparáty pro aktivní fotografy. Bezzrcadlovky i se zrcadlem

Nejlepší plnoformátové fotoaparáty pro aktivní fotografy. Bezzrcadlovky i se zrcadlem

Doporučíme nejlepší fotoaparáty s plnoformátovým snímačem, které by mohly potěšit nejen zkušenější fotografy, ale i ty začínající.

20 Petr Březina

Petr Březina
Full-frame
6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

Desetitisíce fotek na disku ve stovkách složek, jejichž obsah je takřka nemožné ručně roztřídit – noční můra nejednoho zapáleného (a trochu líného) fotografa. Nejeden správce fotek přitom pomůže tohle peklo vyřešit.

15 časopis Computer

časopis Computer
SoftwareFotoškola
Fujifilm X-S10 – novou bezzrcadlovku doplňuje řada novinek

Fujifilm X-S10 – novou bezzrcadlovku doplňuje řada novinek

26 Petr Březina

Petr Březina
BezzrcadlovkyFujifilm
Zenjix Soratama – předsádka, která vám pomůže s kreativitou

Zenjix Soratama – předsádka, která vám pomůže s kreativitou

Petr Březina

Petr Březina
Příslušenství