Fomei TOP se opět po roce představila v Hradci Králové

Ve čtvrtek 22. září a v pátek 23. září se v areálu společnosti FOMEI, a.s. uskutečnila tradiční prodejní, prezentační a kontraktační výstava určená obchodníkům, profi a hobby fotografům, studentům a široké veřejnosti se zájmem o fotografování a produkty společnosti Fomei. Akci navštívilo kolem 900 návštěvníků z České republiky, Slovenské republiky a Polska.

Na výstavě byly prezentovány produkty společnosti Fomei, a.s., jako například zařízení a příslušenství pro vybavení ateliéru, nový ovládací software blesků PRO X pro Mac OS, nový vysílač PRO X s funkcí DOUBLE PICTURE, motorické hlavy pro panoramatické a 3D foto, sestavy světel pro práci fotografů v exteriéru, bateriové generátory, profesionální stativy UNI-LOC, nové tiskové sestavy pro výrobu ateliérové, event a komerční fotografie, nová archivační inkjet media a tiskové prostředí MIRAGE, povrchová úprava velkoplošných fotografií, laminační systém DRYTAC, nabídka fotografického příslušenství, prezentace produktů MARUMI, DRYTAC, DNP, ILFORD a HARMAN, prezentace novinek v nabídce dalekohledů a puškohledů.

Výstava zahrnovala po oba dny také řadu workshopů, odborných přednášek a panelových diskuzí. Nechyběli ani odborní hosté, kteří představili vlastní tvorbu v rámci tematické přednášky. Přítomní tak mohli načerpat inspiraci a tipy od známých fotografů Miro Švolíka nebo Stanislava Petery.

„Akce Fomei Top mě překvapila svým rozsahem a organizací. Byl jsem spokojen. Mezi novinkami mě velmi zaujala studiová světla Fomei Pro X s funkci Double Picture, která urychlí a velmi zjednoduší moji práci“, uvedl módní a reklamní fotograf Stanislav Petera.

Po oba dny také zpestřila akci show Miracle BMX s ukázkou „letecké“ akrobacie na kolech v podání jezdců ze stáje VEHICLE. A to není vše. Během výstavy probíhala fotografická soutěž o pět hodnotných cen, z nichž na autora vítězné fotografie čeká set studiových blesků.

FOMEI je na trhu již 21 let

Královéhradecká společnost Fomei, a.s., působí na trhu od roku 1990 a tvoří ji tři samostatné divize: foto, radiodiagnostika a golf. Od svého vzniku je společnost převážně zaměřena na prodej, výrobu a servis zařízení, materiálů a příslušenství pro záznam, zpracování a archivaci obrazu. Jako potvrzení maximální jakosti produktů a nabízených služeb jsou divize foto a radiodiagnostika certifikovány dle ISO 9001.

Určitě si přečtěte

Články odjinud