Exkluzivně: Kufřík plný Samsungů

Podařilo se nám získat bližší informace o strategii Samsungu pro následující rok. V nabídce se objeví ještě několik nových modelů, které budou zaměřeny především na skupinu amatérských uživatelů. O tom koneckonců svědčí i série naposledy uvedených digitálů S830/S1030 a S850/1050.

Dočkáme se kompletně přepracovaného portfolia, které bude sestávat z jednoduchých kompaktů řady S, pokročilejší řada kompaktů s nadstandardními funkcemi pak ponese jméno L. Stávajívcí NV řada se bude dále rozšiřovat o nové – prémiové – fotoaparáty. Samozřejmostí je pak zachování multifunkční řady i, která prozatím nemá téměř žádnou konkurenci. Vrcholem portfolia pak budou digitální zrcadlovky Samsung.

01_samsung.jpg

Vzhledem k tomu, co již Samsung představil je velice pravděpodobné, že se můžeme těšit na další designové a především technologické výstřelky jak o je například model i7 s otočným a dotykovým displejem.

Druhou silnou zbraní by měla být nízká cena základních modelů, například cena modelu S850, který má šestinásobný optický zoom a rozlišení 8 Mpx by měla být kolem 6 000 Kč. Zbývá jen dodat, počkejme si na první testy, abychom zjistili, jaká že je obrazová kvalita.

Určitě si přečtěte

Články odjinud