Epson za vysvědčení

1. června 2005
TWEET SDÍLET

Na blížící se konec školního roku a s tím spojenými odměnami za vysvědčení upozornila firma Epson svojí akcí Týdny spoření s Epsonem. Každý zákazník, který si v období od 24. května do 30. června zakoupí některý z produktů Epson, má možnost získat mimořádnou slevu formou vrácení určité částky peněz. Po nákupu se stačí jednoduše zaregistrovat na stránkách www.epson.cz a příslušná finanční částka bude zaslána zákazníkovi přímo na jeho bankovní účet.

„Touto akční nabídkou chceme oslovit nejen rodiče, kteří hledají vhodný dárek pro děti za vysvědčení, ale také všechny lidi, kteří si v pohodlí domova chtějí vytisknout fotky z letní dovolené,“ říká Tomáš Hudec, Branch Office Manager Epson pro Českou a Slovenskou republiku.

Tato akce je limitována pouze na níže uvedené modely (v závorce je uvedena sleva):
  • Epson Stylus Photo R300 (940 CZK)
  • Epson Stylus CX3650 (625 CZK)
  • Epson Stylus C86 (625 CZK)
  • Epson Stylus C66 (470 CZK)
  • Epson Stylus C43UX/C43SX/C45 (315 CZK)

Hodláte-li si v nejbližší době pořídit tiskárnu a uvažujete-li o Epsonu jako o jednom z možných kandidátů, je právě teď pro Vás vhodný okamžik. Podrobné informace naleznete na adrese http://www.epson.cz/index.1148.htm popřípadě na bezplatné telefonní lince 800 142 052.

Určitě si přečtěte

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

11 fotoaparátů s výměnnou optikou, které se dnes nejvíc vyplatí koupit

Doporučíme nejlepší fotoaparáty s vyměnitelným objektivem, které by mohly potěšit nejen zkušenější fotografy, ale i ty začínající.

92 Helena Vyplelová

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

6 programů pro správu fotografií – skoncujte s fotonepořádkem

Desetitisíce fotek na disku ve stovkách složek, jejichž obsah je takřka nemožné ručně roztřídit – noční můra nejednoho zapáleného (a trochu líného) fotografa. Nejeden správce fotek přitom pomůže tohle peklo vyřešit.

15 časopis Computer

Fotografie týdne: Poslední ..... světlo

Fotografie týdne: Poslední ..... světlo

Martin Heidegger proces poznávání připodobňuje k prozkoumávání světliny v lese – obcházíme ji ze všech stran, nikdy ji nevidíme celou, každým okamžikem se mění.

Michal Černý